FREE DOWNLOAD

Gazeta.pl LIVE Wiadomości

  Gazeta.pl LIVE Wiadomości icon

  Gazeta.pl LIVE Wiadomości

  by: 21.9K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Najnowsze wiadomości ze świata i kraju, pogoda tylko w Gazeta.pl LIVE. Aplikacja szybsza i lżejsza (zajmuje mniej miejsca!) niż kiedykolwiek! Teraz dostarczamy Wam najnowsze wiadomości, wideo, galerie zdjęć, pogodę i inne ciekawe materiały w jeszcze wygodniejszej i bardziej przejrzystej formie. Pobierajcie i korzystajcie!

  WIADOMOŚCI LIVE
  Najważniejsze wiadomości, najszybciej podane i zawsze w jednym miejscu. Informacje, artykuły, relacje, poranne i wieczorne skróty wiadomości. Aktualne i odświeżane z minuty na minutę. Bądź zawsze na bieżąco!

  MAGAZYN WIADOMOŚCI
  Szukasz ciekawych wiadomości i felietonów lub masz ochotę obejrzeć interesujące materiały wideo? Znajdziesz to w specjalnej zakładce w Gazeta.pl LIVE.

  POGODA
  Nadchodzi załamanie pogody? Szykuje się słoneczny weekend? Dzięki aplikacji zawsze otrzymasz najważniejsze alerty pogodowe.

  QUIZY
  Rozerwij się grając i odpowiadając na pytania, a potem pochwal się znajomym! Teraz słynne quizy z Gazeta.pl dostępne są także w aplikacji.

  WIADOMOŚCI LOKALNE
  Interesują Cię wiadomości lokalne z Twojej okolicy? Zaznacz miasta, które chcesz obserwować. Mamy dla Ciebie wiadomości od 24 lokalnych redakcji z całej Polski. Teraz już nic Cię nie ominie.

  WIDEO
  Oglądaj ciekawe wideo w aplikacji i nie martw się o ilość pobieranych danych - jakość materiałów dostosuje się do szybkości Twojego łącza.

  NA SKRÓTY
  To jest Twoja mapa aplikacji - znajdziesz tu wszystkie kategorie i ustawienia. Możesz wybrać dodatkowe kategorie wiadomości, które będą się wyświetlały na pasku zakładek.

  WIADOMOŚCI NA PÓŹNIEJ
  Trafiasz na ciekawy artykuł, ale nie możesz go w tej chwili przeczytać? Zapisz go i wróć do niego później. To bardzo proste.

  NIE PRZEGAP
  Odbieraj powiadomienia o najważniejszych wiadomościach oraz o wszystkim, co Cię interesuje. Jeśli nie udało Ci się czegoś przeczytać, będzie na Ciebie czekało w archiwum powiadomień.

  KONFIGURUJ
  Dostosuj ustawienia aplikacji do swoich preferencji:
  • wybierz sposób wyświetlania wiadomości,
  • skonfiguruj menu aplikacji po swojemu,
  • ustaw powiadomienia,
  • zmień kolejność kategorii,
  • dostosuj wielkość tekstu, jakość zdjęć i wiele innych.

  Tags: live , gazeta pl live

  Users review

  from 21.919 reviews

  "Great"

  8.6