FREE DOWNLOAD

Gazete Keyfi

  Gazete Keyfi icon

  Gazete Keyfi

  by: 11.1K 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Türkiye ve dünyadaki son dakika gelişmelerini, spor, siyaset, gündem gibi ilginizi çekebilecek tüm sıcak haberleri Gazete Keyfi uygulamasını kullanarak her yerden takip edebilirsiniz. Gazete Keyfi haber uygulaması size haberleri diğer kaynaklardan daha hızlı ulaştırmaktadır.

  Gazete Keyfi uygulamasında güncel haberleri takip edebilmenizle birlikte her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz internet kaynaklarına kolay erişim özelliği, favori linklerinizi oluşturma özelliği, hiç bir uygulamada bulamayacağınız yerel haber ve gazete kaynakları gibi geniş kapsamlı özellikler bulunmaktadır.

  Uygulamanın özellikleri:

  - Hızlı açılır ve kullanımı kolaydır.
  - Her dakika güncellenir, taze haberler içerir.
  - Spor, Magazin, Gündem, Son Dakika, Kültür Sanat, Sağlık başlıklı haber kategorilerini barındırır.
  - Favori bağlantılarınızı oluşturabilir, bu bağlantıları kolayca takip edebilirsiniz.
  - Gazetekeyfi.com sitesindeki en sık ziyaret edilen popüler linkleri uygulamada bulabilirsiniz.
  - Türkiye’deki illere göre yerel haber ve gazete kaynakları izleyebilirsiniz.
  - Yabancı gazete ve dergilere kolayca erişebilirsiniz.
  - Gündemdeki anketlere katılabilirsiniz.
  - Tercihinize göre çok özel haberleri anında telefonunuzda izleyebilirsiniz.

  Gazetekeyfi size hem anlık haberleri hem de çok gezilen internet sitelerini izleme keyfini sunmaktadır. Bu uygulama her dakika otomatik olarak güncellenerek gündemdeki haberleri, spor haberlerini, ekonomi haberlerini, magazin dünyası, sağlık haberleri, siyaset, teknoloji, yaşam, eğitim, kültür ve sanat haberlerini ulaştırmaktadır. Bu haber kaynaklarına erişmek için internette teker teker gezinerek zaman kaybetmenize gerek yok.

  Genel başlıklarla uygulamada bulabilecekleriniz: Hava durumu, resmi gazete, vergi sorgulama, son depremler, Merkez Bankası kuru, askerlik yoklaması, karayolları durumu, spor kulüpleri, online televizyonlar, online radyolar, alışveriş siteleri, turizm ve seyahat linkleri, emlak, dizi izleme siteleri, teknoloji ve bilim haberleri, ekonomi portalları ve bankalar, popüler dergi ve medya kuruluşları, oyun portalları.

  İnternet’in en çok takip edilen gazete ve haber merkezlerinden biri olan Gazetekeyfi.com sitesinin bu çok özel uygulamasını cep telefonunuza buradan indirebilirsiniz.

  Dünyanın neresinde olursanız en taze haberlere anında erişin.

  Gazete Keyfi Resmi İnternet Sitesi:
  http://www.gazetekeyfi.com

  Users review

  from 11.089 reviews

  "Great"

  8.2