FREE DOWNLOAD

iSport.cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tenis

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Sportovní zprávy, aktuální výsledky, online přenosy i sestřihy z odehraných utkání vám nabízí aplikace iSport. V přehledném a aktraktivním prosředí aplikace snadno získáte přehled o nejdůležitějších událostech a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Na jednom místě najdete aktuality ze všech sportů (fotbal, hokej, tenis, biatlon..) i z ms v hokeji 2018 včetně fotogalerie a videí.

  Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

  Aplikace navíc nabízí také pohodlný přístup k textovým on-line přenosům z klíčových utkání a sama vás upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové momenty, jako jsou góly nebo červené karty. Upozorňování na on-line přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Live přenosy.

  Přístup k většině článků je zdarma. Tištěný deník Sport v elektronické podobě je k dispozici v rámci předplatného. Deník Sport je dostupný v rozšířené verzi předplatného. Nově je také v rámci předplatného v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc, čtvrtletí a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne.

  Tags: isport , smartchytej pro , isport cz

  Users review

  from 1.675 reviews

  "Great"

  8