FREE DOWNLOAD

Lajme Shqip

  • SEARCH TYPE
  Lajme Shqip icon

  Lajme Shqip

  by: 222 8.4

  8.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  * Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

  * Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

  Albeu - albeu.com
  AlmaKos - almakos.com
  Opozita - opozita.com
  Panorama - panorama.al
  Yll Press - yllpress.com
  Tv Koha - tvkoha.tv
  Lajm Press - lajmpress.com
  Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
  Iliria News Agency - ina-online.net
  Gazeta Tema - gazetatema.net
  Gazeta Blic - gazetablic.com
  Evropa e Lire - evropaelire.org
  Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
  Lajme Sport - lajmesport.com
  Sporti Total - sportitotal.net
  Kosova Press - kosovapress.com
  Presheva Jone - preshevajone.com
  Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
  Bota Sot - botasot.info

  * Radio Shqiptare si :

  -Radio Marimanga
  -Radio Kosova
  -Radio Gurbeti
  -Radio Viciana
  -Radio Pendimi
  -Radio Sharri
  -Radio Tirana
  -Radio Fama

  * Televizioni Shqiptar
  -OraNEWS
  * Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

  dhe pak humor

  Tags: lajme shqip , lajmet e fundit shqip , tv kosova , radijo marimoga lamet e fudit , lajme nga sporti wallpapers , lajmet nga bota , lajme sporti wallpaper , lajmet e fundit , jeta osh qef lajme

  Users review

  from 222 reviews

  "Great"

  8.4

  Users comments for Lajme Shqip

  Gjenerali Gk

  by Gjenerali Gk

  Nov 11, 2015  |  "Poor"

  Nuk kuptoj se per cfare shkaku, kerkojne te kene akses ne SMS/MMS. Kjo eshte thyerje e cdo rregulli etik apo privatesie.

  Remzi Haliti

  by Remzi Haliti

  Oct 17, 2015  |  "Poor"

  Sen spom bon pe qet not found

  Adisa Brasha

  by Adisa Brasha

  Sep 27, 2015  |  "Awesome"

  Very good

  fitim bilo

  by fitim bilo

  Sep 03, 2015  |  "Awesome"

  Bukur

  Mumim Shtavica

  by Mumim Shtavica

  Jul 23, 2015  |  "Awesome"

  Love

  Verona Demiri

  by Verona Demiri

  May 21, 2015  |  "Awesome"

  Fantastik