FREE DOWNLOAD

Lajme Shqip

    • SEARCH TYPE
    Lajme Shqip icon

    Lajme Shqip

    by: 222 8.4

    8.4 Users
    rating
    FREE DOWNLOAD


    Screenshots

    Description

    * Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

    * Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

    Albeu - albeu.com
    AlmaKos - almakos.com
    Opozita - opozita.com
    Panorama - panorama.al
    Yll Press - yllpress.com
    Tv Koha - tvkoha.tv
    Lajm Press - lajmpress.com
    Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
    Iliria News Agency - ina-online.net
    Gazeta Tema - gazetatema.net
    Gazeta Blic - gazetablic.com
    Evropa e Lire - evropaelire.org
    Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
    Lajme Sport - lajmesport.com
    Sporti Total - sportitotal.net
    Kosova Press - kosovapress.com
    Presheva Jone - preshevajone.com
    Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
    Bota Sot - botasot.info

    * Radio Shqiptare si :

    -Radio Marimanga
    -Radio Kosova
    -Radio Gurbeti
    -Radio Viciana
    -Radio Pendimi
    -Radio Sharri
    -Radio Tirana
    -Radio Fama

    * Televizioni Shqiptar
    -OraNEWS
    * Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

    dhe pak humor

    Tags: lajme shqip , lajmet e fundit shqip , tv kosova , radijo marimoga lamet e fudit , lajme nga sporti wallpapers , lajmet nga bota , lajme sporti wallpaper , lajmet e fundit , jeta osh qef lajme

    Users review

    from 222 reviews

    "Great"

    8.4

    Users comments for Lajme Shqip

    Gjenerali Gk

    by Gjenerali Gk

    Nov 11, 2015  |  "Poor"

    Nuk kuptoj se per cfare shkaku, kerkojne te kene akses ne SMS/MMS. Kjo eshte thyerje e cdo rregulli etik apo privatesie.

    Remzi Haliti

    by Remzi Haliti

    Oct 17, 2015  |  "Poor"

    Sen spom bon pe qet not found

    Adisa Brasha

    by Adisa Brasha

    Sep 27, 2015  |  "Awesome"

    Very good

    fitim bilo

    by fitim bilo

    Sep 03, 2015  |  "Awesome"

    Bukur

    Mumim Shtavica

    by Mumim Shtavica

    Jul 23, 2015  |  "Awesome"

    Love

    Verona Demiri

    by Verona Demiri

    May 21, 2015  |  "Awesome"

    Fantastik