FREE DOWNLOAD

Motorkáři.cz

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  1) Články
  Kromě rychlého výpisu nejnovějších článků ze všech sekcí webu je nyní možné také hlasovat přes aplikaci v anketě, soutěži. Aplikace nabízí také přímo v článku možnost zvětšení písma na tři úrovně. Přímo z telefonu můžete vložit článek nebo fotografie ze zajímavé akce, které se právě účastníte. Ten se potom zobrazí v záložce "Reportér".

  2) POI
  V databázi na serveru je aktuálně 2 758 ručně vložených bodů zájmů od našich uživatelů. Kliknutím na modrou ikonku šipky v detailu spustíte navigaci. V případě, že jste blízko bodu zájmu, který máte zobrazen v detailu, můžete tento doplnit o nové fotky přímo z místa.
  Novinkou je vložení nebezpečného úseku. Přímo z místa, kde se právě nacházíte můžete pluskem v horní části mapy vložit nebezpečný úsek, zatáčku nebo třeba rozbitou silnici.

  3) Bazar
  Hlídací očko. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Pokud kdokoliv vloží do bazaru váš hledaný motocykl, aplikace na to upozorní a zašle vám notifikaci.
  Rychle, bez nutnosti sednout k počítači, můžete přímo v terénu motocykl nafotit a vložit inzerát pomocí aplikace na web Motorkáři.cz, jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat.

  4) Fórum
  Výpis nově přidaných témat s možností jednoduchého vyhledávání v názvech. V detailu tématu je navíc možné změnit směr zobrazování příspěvků.
  Přihlášený uživatel navíc může:
  a) Zakládat nová témata včetně vložení fotografií.
  b) Sledovat první nový příspěvek k libovolnému tématu kliknutím na ikonku "očka" v detailu tématu. Následně se upozornění zobrazí v liště a aplikace ukáže jen nově vložený příspěvek (nikoliv všechny).
  c) Zobrazit témata do kterých jsem přispěl v další záložce "moje".

  5) Přátelé a zprávy
  V profilu uživatele je možné zobrazit seznam odeslaných a přijatých zpráv. Novou zprávu pošlete jen přátelům ze seznamu. Zelený symbol telefonu informuje, jestli má uživatel nainstalovanou aplikaci. Nahoře jsou ikonky poslat moji GPS polohu nebo vyžádat si GPS polohu.
  Tuto funkci využijete v terénu, kdy bude možné zjistit přesnou GPS polohu kamaráda se kterým jedete na vyjížďku nebo sraz.

  6) Spolujízda a vyjížďky
  Novinkou je vytvoření nové vyjížďky na kterou se mohou přihlásit i další motorkáři. Společně můžete vyrazit na sraz nebo vyjížďku. Jednoduše zadáte start a cíl vaší vyjížďky, kolik vás bude a potom počkáte až se vám přihlásí další motorkáři.

  7) Trasy
  Nově si můžete přes aplikaci nahrát záznam jízdy vaší trasy na motorce. Uloženou trasu můžete následně exportovat na web Motorkáři.cz. Na trase je možné pořídit také fotografie. Ve vašem webovém profilu na serveru Motorkáři.cz je možné (po jejím exportu z aplikace) všechny trasy stáhnout ve formátu GPX. V administraci na webu si můžete také zvolit, kdo je oprávněn prohlížet vaše nahrané trasy.

  Uložené trasy jiných motorkářů je možné také projíždět. V detailu trasy spustíte vpravo nahoře navigaci.

  8) Motoakce
  Aplikace nabízí jednoduchý výpis nejbližších srazů a nabízí se i mapa podle místa, kde se právě nacházíte. Na akce se můžete také přihlásit. V detailu je odkaz na navigaci, která vás dovede přímo na místo.

  9) Tankování
  Poslední novinkou je možnost správy tankování vlastní motorky, kterou máte uloženou v databázi. Ihned po natankování u benzínové pumpy, můžete přidat aktuální informace jako je stav tachometru, cena benzínu a jeho množství. Systém za vás vypočítá průměrnou spotřebu a vede chronologický záznam tankování.

  10) Firmy
  Aplikace na základě vaší polohy zobrazí mapu s nejbližšími firmami a servisy. V seznamu je také zobrazeno hodnocení spokojenosti od uživatelů.

  11) Další funkce.
  a) Možnost přesunout aplikaci na SD kartu.
  b) Nastavení velikosti písma globálně pro celou aplikaci.

  Abyste mohli využívat všechny funkce aplikace je nutné být přihlášen stejně jako na webu.

  Aplikace funguje na operačním systému Android Jelly Bean - 4.2 a vyšších. Na starších nefunguje.

  Tags: motorkaži cz , motorkari , mapy pro motorkáře , motorkáricz , wwwmotorkaricz , ubytování pro motorkáře , motorkaž , моторкарі чз , databáze ubytování pro motorkáře

  Users review

  from 431 reviews

  "Great"

  8.2

  Users comments

  Emeric Lille

  by Emeric Lille

  Sep 28, 2016  |  "Good"

  Chybi sdělení inzerce(posilat link nějakou kontaktu), toto mne strašně chybí. Kritéria za vyhledání nejsou dost napriklad chyby vykon, kraj. Ideálně chybi taky moznost uložit nekolik předefinování vyhledání, treba vse do 35 kw od 2013, a dalsi vse nad 35kw od 2010. Dám ještě jedna zvezda min protože skoro každý krát využívám aplikace crashuje

  A Google user

  by A Google user

  Sep 06, 2016  |  "OK"

  Než zadám nové očko, resp. aplikace zjistí, že po napsání Honda chci motocykl Honda, tak uplyne spousta času a neustále mi píše, že je třeba vybrat alespoň značku... Proč?? Mobile.de, autoscout ad. to umí bez problémů... Vyměňte vývojáře ?....... Edit:Po update 6.9.2016 se již při psaní značky filtruje položka comba a vše funguje tak jak má.

  Peter Mišta

  by Peter Mišta

  Jul 16, 2014  |  "Awesome"

  Mega dobrá apka pre motorkárov

  Kulik Piesocny

  by Kulik Piesocny

  Mar 24, 2014  |  "OK"

  chybi moznost sdilet, coz je dnes zcela bezna vec...

  Pavel Novák

  by Pavel Novák

  Feb 02, 2013  |  "OK"

  Jen clanky? Web mate skvelej, tak doufam, ze i tady zamakate ;) !

  Jan Kahoun

  by Jan Kahoun

  Dec 14, 2012  |  "Good"

  chybi mi tu napriklad sprava skupiny, jinak fajn :)