FREE DOWNLOAD

Satınalma Dergisi Temmuz 2013

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Satınalma Dergisi Temmuz 2013 Sayısı

  Satınalma, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi olan Satınalma Dergisi Temmuz sayısında da dopdolu 64 sayfalık içeriği ile sizlerle...

  Tedarik Zinciri Kurulum Çalışmaları,
  Satınalma Yöneticisi Meslek Standartları,
  Ortak Satınalma,
  Depo Yönetimi,
  Tedarikçi Performans Değerleme ve daha birçok konuda yazı sizleri bekliyor...

  Dergiye ilave olarak Satınalma Dergisi web sitesini (www.satinalmadergisi.com) ve mobil uygulamasını da takip ederek, alanınızla ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi olarak Ocak 2013’te yayın hayatına başlayan Satınalma Dergisi, tüm sektörlerden satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerinin buluşma ve bilgi paylaşım noktası olma özelliğini taşımaktadır.

  www.satinalmadergisi.com web sitesinden de erişilebilen Satınalma e-Dergisi Türkiye’deki tüm satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerine ulaşmayı hedef edinmiştir.

  Satınalma Dergisi’nin amacı; satınalma ve tedarik zinciri yöneticiliğinin ülkemizde gelişmesine ve hak ettiği değeri görmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda mesleğin doğru algılanması ve daha profesyonel bir zeminde yürütülmesi için gerekli faaliyetlere destek vermek temel ilkelerimizden biridir.

  İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat ERDAL editörlüğünde, satınalma ve tedarik zinciri sektör yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ile Satınalma Dergisi, alanındaki ilk, tek ve en kapsamlı kaynak olarak siz değerli okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

  Tüm sektörlerden yazarlara açık olan Satınalma Dergisi'ne görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı dergi@satinalmadergisi.com adresinden gönderebilirsiniz.

  Users review

  from 1 reviews

  "Awesome"

  10