FREE DOWNLOAD

Stánok 7 Plus

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Vyskúšajte novú aplikáciu Stánok 7 Plus a stiahnite si jedno vydanie obľúbeného týždenníka Plus 7 dní zadarmo! Akcia platí pre všetkých nových používateľov!

  Až 22 slovenských časopisov môžete čítať v aplikácii Stánok 7 Plus. Vyberte si zo širokej ponuky a oddýchnite si pri dobrom čítaní vo vašom tablete.

  V aplikácii Stánok 7 Plus nájdete tieto časopisy:

  Plus 7 dní, Zázračný svet, Šarm, Báječná žena, EMMA, Brejk, Dobré jedlo, Mamina, Pekné Bývanie, Zdravie, Záhradkár, Navarené napečené, Pes plus, Poľovníctvo a rybárstvo, Bobík, Ohník, Včielka, Zornička a rôzne tematické špeciály.

  V Stánku 7 Plus si môžete zakúpiť buď jednotlivé čísla časopisov, alebo oveľa výhodnejšie predplatné na 3, 6 alebo 12 mesiacov. To všetko jednoducho a rýchlo cez váš mobil prostredníctvom služby MyPay.

  Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží. Snažili sme sa urobiť aplikáciu s pohodlným ovládaním a vyladiť ju pre maximum zariadení s OS Android. Ak sa napriek tomu na vašom tablete niečo nezobrazuje správne, alebo máte iné pripomienky, privítame ich na adrese app@7plus.sk. Každý e-mail čítame a užitočné pripomienky sa budeme snažiť zapracovať do aplikácie v čo najkratšom čase.

  Informácie o Ochrane osobných údajov a podmienkach použitia našich digitálnych aplikácií nájdete na adrese http://www.pluska.sk/apps.

  Users review

  from 76 reviews

  "Good"

  6

  Users comments for Stánok 7 Plus

  Miro S

  by Miro S

  Feb 26, 2017  |  "Poor"

  Tak zle spravený log in som ešte v žiadnej aplikácií nevidel.

  Ján Kallo

  by Ján Kallo

  Aug 24, 2015  |  "OK"

  Nemožné použiť iné než Google konto - zakúpené časopisy z PC nemôžem čítať na mobile

  Roman Pružinec

  by Roman Pružinec

  Nov 02, 2013  |  "OK"

  Nakup casopisov len prostrednictvom SK mobilu, takze v zahranici nepouzitelne.