FREE DOWNLOAD

Türkiye Haberleri

  Türkiye Haberleri icon

  Türkiye Haberleri

  by: 48 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Türkiye’de ve dünyada yaşanan en önemli gelişmelerin sizin için tüm gazetelerden toplanarak ayağınıza kadar gelmesini istemez misiniz? Türkiye Haberleri uygulamamız ile tüm dünyada yaptığımız gibi sizlerin de gündemin gerisinde kalmamanız için çeşitli yayın organlarından derlediğimiz en önemli başlıkları hizmetinize sunuyoruz.
  Türkiye’nin en önemli ve saygı değer gazetelerini tablet veya telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanışlı ara yüzümüz aracılığıyla keyifle okuyabilirsiniz.
  Uygulama nasıl kullanılır?

  Sol üst köşede bulunan menüyü kullanarak aşağıdaki gazetelerden dilediğinizi cihazınıza en güncel versiyonu ile indirebilirsiniz:

  * Hurriyet
  * Habertürk
  * Türkiye Gazetesi
  * Sözcü
  * Takvim
  * Cumhuriyet
  * Sabah
  * STAR
  * Yeni Mesaj
  * Dunya
  * Yurt Gazetesi
  * Vatan
  * Millyet
  * Balkan Günlüğü
  * Fotomac
  * AMK Spor

  - Sonrasında cihazınıza inen gazetenin haber başlıklarına tıklayarak, haber içeriklerine ulaşabilir, cihazınızın geri tuşunu kullanarak başlıkların bulunduğu ana sayfaya geri dönebilirsiniz.
  - Sağ üst tarafta yer alan ayarlar bölümünden otomatik güncelleme modunu seçebilir, dilerseniz uygulamayı tablet modunda çalıştır komutu verebilir, arka plan temasını seçebilirsiniz.
  - Düşük maliyetli internet kullanımı için resimlerin gösterimini engelleyebilir ya da yorumları pasif duruma getirebilirsiniz.
  - Ayarlar bölümünden, haberleri okumak istediğiniz yazı fontunu da seçebilirsiniz.
  - Ayarlar bölümünün en alt kısmında ise ana ekranda görmek istediğiniz gazeteleri belirleyebilirsiniz. Listenizde görmek istemediğiniz gazetelerin yanındaki onay işaretini kaldırarak listenizden çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

  Users review

  from 48 reviews

  "Great"

  7.6