FREE DOWNLOAD

HZS Jihomoravského kraje

  • SEARCH TYPE
  HZS Jihomoravského kraje icon

  HZS Jihomoravského kraje

  by: 199 9.4

  9.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Aplikace zobrazuje informace o aktuálních výjezdech HZS Jihomoravského kraje. Tímto způsobem se snaží o zvyšování informovanosti veřejnosti o činnostech na úseku požární ochrany, IZS, ochrany obyvatelstva a krizového řízení.

  HZS Jihomoravského kraje má nyní přes 900 profesionálních hasičů a občanských zaměstnanců. Plošné pokrytí celého území kraje zajišťuje celkem 26 požárních stanic (6 centrálních stanic jednotlivých územních odborů HZS a 20 pobočných). Během prvního desetiletí HZS JmK se výrazně zvýšila profesionalita a odbornost hasičů. Podařilo se modernizovat a doplnit chybějící techniku. Významná je i pomoc a podpora Jihomoravského kraje. Povolání hasičů ale není jen o zákonech, předpisech, dokonalých znalostech různých nebezpečných stavů a rizik nebo o perfektním zvládnutí nejmodernější techniky. Základem jsou lidé. A dokonce takoví lidé, kteří jsou ochotní pro druhé nasazovat svoje zdraví a životy. Skutečná síla záchranáře se pozná podle toho, že do své práce zapojuje i srdce. Že umí podat ruku člověku v nouzi nejen rychle a včas, ale také s citem a pokorou k základním lidským hodnotám.

  Přes devět set jihomoravských profesionálních hasičů s pomocí dalších stovek dobrovolných hasičů se v minulých letech obětavě a s nasazením všech sil a schopností podílelo na odstraňování následků ničivých povodní a dalších přírodních živelných pohrom, Hasiči zasahovali u desetitisíců malých i velkých požárů a u ještě většího počtu dopravních nehod. Zachraňovali lidi z jeskyní a jiných nepřístupných prostor, dokázali si poradit i ve zdánlivě neřešitelných situacích. Za deset let vyjížděli hasiči v Jihomoravském kraji k 80 tisícům událostí všeho druhu.

  Tags: hzsjihomoravského kraje , hasiči , hzs jihomoravského kraje , hasici

  Users review

  from 199 reviews

  "Awesome"

  9.4