FREE DOWNLOAD

Kabe Duvar Kağıtları

  • SEARCH TYPE
  Kabe Duvar Kağıtları icon

  Kabe Duvar Kağıtları

  by: pixtr 51 10

  10 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Kâbe resimleri.. Kabe duvar kagitlari..

  İslami resimler.. En güzel islami duvar kagitlari..

  Birbirinden güzel kabe resimlerine bu uygulama ile anında ulaşabileceksiniz..

  Tüm müslüman aleminin görmesi gereken bu resimlere anında ulaşabilir, istediğiniz resmi arka plan resmi yapabilir veya galeriye kaydedebilirsiniz..

  İstediğiniz resmi paylaşma işlemini de anında tek tuşla yapabilirsiniz.

  Uygulamalarda kesinlikle virüs falan yoktur.. Bazı virüs programları uygulama içi aldığım reklamları virüs olarak görebilir. Bu konuda sıkıntınız olmasın..

  Tüm islam ve müslüman aleminin, islam dini resimlerine ulaşabilmesi için bu uygulamayı yapma gereği duyduk. Allah inanci içerisindeki dini resimleri yayınladık. Ayrıca en güzel camii, cami resimlerini HD kalitede wallpapers olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz resmi anında mail veya mesajla paylaşabilir ayrıca isterseniz HD kalitede arkplan olarak kullanabilirsiniz. Kabe, Mekke, Medine yani islam alemi için kutsal topraklara uygulama ile ulaşabilir istediğiniz resmi kaydedebilirsiniz.
  tags;
  müslüman, islam, allah, hz.muhammed,peygamber, islamiyet, kabe,hac,mekke,medine,kutsal topraklar,hd resimler

  This app will add a few search access points on your device. If you do not want to use this new search page, you can either ignore it or delete it. If you do use it, we get a few cents and it will help us a lot to keep developing more apps. If you don’t, you can delete it and no harm is done (our app remains the same, no need to uninstall it!). Thank you.

  Tags: kabe duvar kağıtları , kabe resimli duvar kağıtları , kabe duvar kağıtları hd , mekke duvar kağıtları hd , hd kabe wallpaper , dini sekiller 1366 x 768 , en güzel kabe duvar kağıtları , kabe wallpaper hd , mekke hd kalitesinde resimler

  Users review

  from 51 reviews

  "Awesome"

  10