FREE DOWNLOAD

CEWE FOTOSVĚT - Starší verze

  • SEARCH TYPE
  CEWE FOTOSVĚT - Starší verze icon

  CEWE FOTOSVĚT - Starší verze

  by: CEWE COLOR AG 11 9.6

  9.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  https://play.google.com/store/apps/details?id=de.worldiety.photiety.cewe.mc.de

  === Starší verze ===
  Snadno procházejte fotoalba v mobilu a vyberte si své oblíbené fotky pro vyvolání, ať už jsou s přáteli nebo rodinou, z dovolené nebo jen doma. Tisk fotek velikostí 9x13, 10x15, 11x17 nebo 13x18 cm, profesionálně tištěných z mobilního telefonu v nejvyšší kvalitě na foto papír Fuji, který fotkám dává zářivé a ostré barvy.

  S novou aplikací CEWE FOTOSVĚT pro Android zdarma, je vyvolání fotografií velmi jednoduché. Hodnotné fotografie si necháte doručit přímo k Vám domů nebo na prodejny a fotosběrny FOTOLAB.cz, FotoStar, Schlecker drogerie, dm drogerie a Globus ve městech Praha, Brno, Ostrava a po celé ČR.

  CEWE FOTOSVĚT je aplikace umístěna online ke stažení zdarma na Android Market a umožňuje velmi přehledné procházení fotek ve Vašem Androidu, kdy pouhým pohnutím efektivně listujete zážitky zachycenými fotoaparátem mobilního telefonu. Pouhým kliknutím prstem můžete Vaše zážitky opět vyvolat a objednat online tisk fotografií z Vašeho mobilu v největší fotolaboratoři v České republice, ve fotolabu CeWe Color. Během několika málo okamžiků budou fotografie přeneseny do výroby a začne pečlivý proces jejich vyvolávání zakončený úhledným zabalením fotografií a odesláním na Vaši adresu. Oblíbené je doručení do drogerií Schlecker či dm drogerie, kde především ženy mívají cestu i několikrát týdně. Praktické je i vyzvednutí fotografií v prodejnách FOTOLAB.cz a sběrnách FOTOLAB partner a FotoStar. Pokud vycházíte z domu spíše jen na nákupy, můžete využít možnost vyzvednutí Vašich fotografií v hypermarketech Globus Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, Pardubice a rovněž ve všech prodejnách po celé České republice.

  S aplikací CEWE FOTOSVĚT máte Vaše krásné fotografie vyvolané jednoduše.

  Tags: cewe

  Users review

  from 11 reviews

  "Awesome"

  9.6