FREE DOWNLOAD

FOTOLAB FOTOSVĚT

  • SEARCH TYPE
  FOTOLAB FOTOSVĚT icon

  FOTOLAB FOTOSVĚT

  21 7

  7 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Objednávejte fotografie moderním způsobem přímo z Vašeho mobilu, kde v přehledné aplikaci FOTOLAB FOTOSVĚT můžete fotky efektně prohlížet a jednoduše zvolit tisk fotografií ve formátech 9x13, 10x15, 11x17 nebo 13x18 cm a pohodlně tak archivovat společné zážitky s rodinou, přáteli, z dovolené, sportu nebo relaxace.
  FOTOLAB FOTOSVĚT je Android aplikace zdarma ke stažení na Google play, která je mezi uživateli velmi oblíbená, protože spojuje profesionální foto služby FOTOLAB.cz s mobilním světem. Poutavé fotografie si tak můžete jednoduše nechat poslat z mobilního telefonu k Vám domů nebo na Vaši oblíbenou prodejnu FOTOLAB.cz nebo fotosběrnu FOTOLAB partner, kterých je po České republice stovky.
  Prodejny FOTOLAB.cz naleznete například ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Pardubice, České Budějovice, Olomouc, Most, Písek, Tábor, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Děčín, Jihlava, Jindřichův Hradec a v dalších městech České republiky.

  Pokud již necháváte svůj kompaktní fotoaparát v bezpečí domova a ven vyrážíte pouze s mobilním telefonem v kapse, je tato aplikace vhodná přesně pro Vás. Vaše fotografie si tak můžete objednat téměř odkudkoliv a stačí Vám pouze wifi připojení nebo mobilní internet. Již nemusíte složitě Vaše povedené momentky stahovat do počítače a zde je nepřehledně archivovat, pouze si ve chvíli volna prohlédněte fotky na mobilu a při té příležitosti ty hezké prstem označíte a za tři dny se můžete chlubit profesionálně vyvolanými fotografiemi, které Vám na rozdíl od Vašeho mobilu vydrží desítky let.
  Vyvolání fotografií s aplikací FOTOLAB FOTOSVĚT je spojení zábavy a moderních technologií, které určitě v budoucnu oceníte.

  Tags: fotolab 13x18

  Users review

  from 21 reviews

  "Great"

  7