FREE DOWNLOAD

100knygu.lt

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Lietuviškų knygų Top100, Naujienos, Tinklaraščiai, Recenzijos, E-knygos.

  100knygu.lt – programėlė knygų mylėtojams. Joje visada rasite:

  - Mėnesio perkamiausių knygų TOP100
  - Naujų knygų aprašymus
  - Recenzijas bei tinklaraščius apie knygas
  - Galėsite atsisiųsti E-knygas

  Pradėję nuo web, keliamės į telefonus. Nes manome, kad turint minutę kitą, galima patogiai telefone paskaityti įdomų tinklaraštį apie knygą, sužinoti naujienas, atsisiųsti E-knygą QR kodo pagalba ir ją perskaityti. Skaityti vėl tapo madinga!

  Apie projektą iš svetainės: http://100knygu.lt/apie-projekta

  100knygu.lt – projektas, skirtas knygų mylėtojams. Jis gimė, nes mes mėgstame knygas.

  Internete šiandien pateikiama daug informacijos: ir knygų naujienų, ir recenzijų ir tinklaraščių įrašų apie knygas. Tačiau viskam susirasti reikia daug laiko. Todėl ir kilo idėja, kad knygų mylėtojai visą reikiamą informaciją turėtų vienoje vietoje.

  Bendradarbiaujame su leidyklomis, kad sužinotume knygų „Naujienas“. Pagrindiniai knygynų tinklai „Pegasas“ ir „Vaga“ kiekvieną mėnesį mums pateikia duomenis, kiek knygų pardavė, ir taip gimsta objektyvus „Knygynų TOP100“.

  Daug dėmesio skiriame tinklaraščiams. Manome, kad bet kuri subjektyvi jų nuomonė yra labai svarbi ir dažniausiai vertingesnė skaitytojui nei oficiali knygos anotacija. Todėl ieškome būdų, kaip galėtume populiarinti „Tinklaraščius“ ir jų autorius.

  Paklausite, o kodėl šis puslapis kitoks? Todėl, kad jis nepriklausomas ir mes neperšame vienos nuomonės. Todėl, kad jis paremtas bendradarbiavimu. Bendradarbiavimu su Jumis.

  Jei patinka knyga, tai patiks ir 100knygu.lt.

  Dabar knygų naujienas galite stebėti ir telefone 100knygu.lt programėlės pagalba:

  iOS
  Android
  Linkėjimai,
  100knygu.lt komanda

  Raktiniai žodžiai: 100knygu, knygos, eknygos, epub, QR knygos, 100knygu.lt, QR, skaityti, skaitymas, pdf, elektronines knygos, nemokamos elektronines knygos, biblioteka, ebiblioteka, skaitykle, 100, šimtas, simtas, knygu, knygų

  Users review

  from 53 reviews

  "Great"

  7.6