DOWNLOAD  $5.99

عشق در سرزمین پارس

  DOWNLOAD  $5.99

  Screenshots

  Description

  کتاب اول به زبان صربی در انتشارات آ پ پ (Аpp) نوشته و چاپ شده است. رمان عشق در سرزمین پارس بر پایه یک عشق شگفت انگیز مختلط، اخلاقی و صداقت نوشته شده است که 'میله اراک' نویسنده آن به شکل بسیار ماهرانه آن را به قلم آورده است. این نویسنده با برخورداری از تجربه نویسندگی و قصه گویی خاص خود تمدن پارس و بخصوص تهران را به شکلی جالب برای خواننده توصیف و معرفی کرده است. داستان عاشقانه زیبا مهشید و میشای دیپلمات در یک مهمانی دیپلماتی در تهران آغاز شد که سرانجام این عشق تولد دختری بنام عزیزه بود. این عشق ممنوعه را قرآن اجازه نمی دهد و از طرف دیگر والدین نیز آن را محکوم می کند. آن زن ( مهشید) تمامی زندگیش یعنی حدود بیست سال را صرف دخترش کرده که برای پیدا کردن پدرش به بلگراد آمده است. مهشید نیز که به عشقش با میشا معتقد بود به بلگراد آمد.
  عزیزه عاشق پسر عموی ماریا می شود و مانند زلزله ای توجه همه را به خود جلب می کند. چنین اتفاقی در آن وضعیت بسیار دشوار، آخر داستان را پر از حوادث پر سر و صدا می کند.
  دو کتاب در یک کتاب، عشق در سرزمین پارس 1 و عشق در سرزمین پارس 2نوشته می شود، خواندن کتاب نیازی به ارتباط اینترنتی ندارد، طراحی زیبا و محتویات کتاب و علامت گذاری و تشریج های زیاد آن، خواننده را به عمق مطلب فرو می برد.
  به زودی به زبان های انگلیسی و فارسی منتشر می شود.

  Tags: علامت سرزمین ایران , سرزمین پارس