FREE DOWNLOAD

Chladnou hlavu

  • SEARCH TYPE
  Chladnou hlavu icon

  Chladnou hlavu

  by: 76 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Události líčené v tomto povídkovém cyklu jsou bohužel inspirovány realitou. Jakákoliv podobnost postav se skutečnými osobami, žijícími či mrtvými, je poťouchle záměrná.

  Chladná hlava je dost možná ten nejlepší e-book pro Android. Prožijte spolu s Vojtou Chládkem tragikomické příběhy, které otestují pružnost vaší bránice. A to jak na svém telefonu, tak na libovolně velkém tabletu. A nezapomeňte se s ostatními podělit o své dojmy!

  Kromě titulního povídkového cyklu nabízí aplikace také sbírku netradiční poezie a kompletní vaginálně-existenciální komiks Qejci, jehož nové epizody se k vám přikutálejí takřka každý týden.

  A nečekejte žádnou suchou čtečku. Aplikace klade maximální důraz na uživatelskou přívětivost a na to, aby bylo pročítání textů i prohlížení komiksů atraktivním a moderním zážitkem. A aby toho nebylo málo, veškerou autorskou tvorbu si můžete stáhnout offline a vzít si ji na cesty.

  A co víc, celá aplikace je kompletně optimalizována pro zrakově postižené, a to včetně komiksů, na jejichž kompletním transkriptu se momentálně pracuje. Jakékoli nedostatky v tomto ohledu budou průběžně laděny.

  Chladná hlava vás nenechá chladnými!

  Poznámka:
  Aplikace je zdarma pouze na vyzkoušení, ale plnou verzi si můžete pořídit za nepatrný poplatek přímo v aplikaci, přičemž nepřijdete o žádná data.

  Napsali o Chladné hlavě:

  PŘÁTELÉ, ČTĚTE...
  Rimmer. Tohle jediné slovo, ba jméno, říká vše.

  Rimmer je přezdívka autora povídkového cyklu Chladnou hlavu.

  Spojujete-li si jméno Rimmer s příjemně prožitými večery plnými inteligentního, suchého a neskutečně zábavného britského humoru, spojujte si jej s ním směle i nadále.

  Autor je Čech, což je tak jediné manko, které chová vůči svému literárnímu a seriálovému idolu. Jeho povídky jsou přímo prošpikované jemným humorem, který vás nutí číst dál a dál. S neskutečným citem vám naordinuje občasné záchvaty smíchu počas brilantních dialogů a neotřelých metafor, ale také v některých místech kapku hořkosti, kdy se téměř až zastydíte, že jste se v předchozí chvíli smáli na celé kolo.

  Jiří Charvát, Rimmer, je mistrem v prolínání nálad. Jedno a to samé místo, které na vás působilo vesele, vám může připadat v jiné náladě téměř k pláči.

  V jeho povídkách často najdete sami sebe, najdete své vlastní pocity vyjádřené tak, že vás zasáhnou naplno. V tom je kouzlo Chladné hlavy. Převážně humorné, místy až infantilně provokativní texty jsou podbarveny velmi inteligentním příběhem, který však vůbec nemusíte vnímat. Můžete jen číst a bavit se. Nebo můžete číst a vcítit se. Můžete cokoliv. Chybí-li vám opravdu inteligentní zábava, doporučuji povídky z cyklu Chladnou hlavu. A to na každý den jednu – budete usínat s úsměvem na rtech. A uznejte – co víc si přát?
  --Dero

  BRUTAL
  Knizka opravdu nie je vhodna na citanie na verejnosti. Chechtal som sa teda hodne a podvedome skusal finty s nozdrami. Dakujem za srandu.
  --Pea C

  NÁŘEZ
  Tak tahle kniha je opravdovej nářez. Dostanete z ní záchvat kašle, ne, to není kašel... Smíchu.
  Radši u čtení nejezte, nepíte, ať se neudávíte, protože u toho se nedá se nesmát. A když říkám smích, tak myslím hlasitý smích, takže čtení na veřejných místech doporučuju.
  Fakt super kniha.
  --Honza

  Users review

  from 76 reviews

  "Great"

  7.8