FREE DOWNLOAD

Evrad-ı Şerif

  • SEARCH TYPE
  Evrad-ı Şerif icon

  Evrad-ı Şerif

  by: 910 9.2

  9.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Büyük Alim ve Mutasavvıf, Şeyh Mehmed Zahid Kotku K.S. Hazretleri'nin telif ettiği eşsiz eser 'Evrad-ı Şerif' dijital ortamda yazılı ve sesli olarak istifadenize sunulmaktadır.

  Müellif Mehmed Zahid Kotku K.S. Hazretleri eserin muhteviyatını kısaca şu şekilde aktarmaktadır:

  "Bugüne kadar pek çok dua kitapları nesredilmiştir. Ben naciziniz, siz aziz kardeşlerime ve diğer müslüman kardeşlerime bir hizmetim olur düşüncesiyle, Üstaz-ı Muhteremimiz Ahmed Ziyaeddin Gümüşhanevi (ks) hazretlerinin tertip ettiği ve bizlere emanet ettikleri ve iki bin sahifeyi tutan üç kitaptan aldığımız ve bunlara ilaveten “Buhari, Tirmizi, Camiüssağir ve Ramuz” kitaplarından aldığımız ve Kur’an-ı Azimüşşan’da Cenab-ı Hakk’ın bizlere talim buyurduğu dualarla hamde müteallik Âyet-i Kur’aniyyeleri ile, tehlil ve tevhide ait Âyet-i Kur’aniyeyi ve bir de bunlara ilaveten evliyaların isimlerinin anıldığı yerlere, rahmeti ilahinin nazil olacağından onları da eklemek suretiyle bu dua kitabını istifadenize arz etmekteyim."

  Tags: mehmet zahit kotku evradı şerif , mehmed zahid kotku evradı şerif , sami tokgöz , mehmed zahid kotku , sesli dua eden , camiussağiri evradı şerif , sami tokgöz evradı şerif , haftalık evrad mehmed zahid kotku , dua

  Users review

  from 910 reviews

  "Awesome"

  9.2