FREE DOWNLOAD

Her Gün Kur'an Oku

  Her Gün Kur'an Oku icon

  Her Gün Kur'an Oku

  by: 913 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Yeni özellikler:
  - Ayetlere uzun süre basılı tututarak kopyalayabilir veya paylaşabilirsiniz.
  - Bildirimin geleceği zamanı ayarlar bölümünden belirleyebilirsiniz.

  Uygulamanın temel amacı, Kur'an-ı Kerim'i gün gün okutarak daha iyi anlaşılmasını ve özümsenmesini sağlamaktır.

  Uygulama, size her gün belirlediğiniz sayıda ayet gösterir ve bildirim göndererek hatırlatır. Okuduktan sonra en altta bulunan "OKUDUM" butonuna tıklayarak uygulamayı kapatıp sonraki gün kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  İsterseniz ileri geri butonları ile sonraki günlere gidebilirsiniz. Eğer "OKUDUM" butonuna ileri yada geri butonlarıyla gittiğiniz günlerde tıklarsanız, kaldığınız yer ona göre ayarlanır.

  Her gün size gösterilen ayet listesinde, bir önceki ve sonraki gün ayetlerinin bir kısmı da, konu bütünlüğünü sağlamanız için, gri olarak gösterilir.

  Uygulamanın ayarlar kısmından kaldığınız yeri; ayet numarası veya sure seçerek belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda ayarlardan her gün okumak istediğiniz ayet sayısını belirtebilir ve isterseniz bildirimleri de kapatabilirsiniz.

  Şu an sadece Diyanet Vakfı'nın Meali okunabilmektedir. Önümüzdeki sürümlerde, diğer mealler ve Arapça'sı da ayarlar kısmına eklenecektir.

  Anahtar kelimeler: Kur'an oku, Kuran oku, meal oku, Kuran meali oku, Kur'an-ı Kerim oku, Kur'an-ı Kerim Meali, Diyanet Vakfı Meali, Kur'an-ı Kerim Türkçe meali, İnternetsiz Kur'an oku, İnternetsiz Kuran oku, İnternetsiz Kur'an Meali oku, İnternetsiz Kuran Meali oku

  Users review

  from 913 reviews

  "Great"

  8.8