FREE DOWNLOAD

Kuranı Kerim Fihristi, Meali

  Kuranı Kerim Fihristi, Meali icon

  Kuranı Kerim Fihristi, Meali

  by: 1K 9

  9 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Bu uygulamayı kullanarak Kuran-ı Kerim içerisinde değinilen başlıca konu ve kavramlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama içeriği temel olarak bu başlıca konu ve kavramlar hakkındaki ayetlerden oluşmaktadır. Herhangi bir konu hakkında okuduğunuz ayetin geçtiği tüm sureyi görmek isterseniz ayet üzerine uzun basıp, çıkan menüden "Tüm Sureyi Görüntüle"'yi seçebilirsiniz.

  İlk ekrandaki arama kutusuna aramak istediğiniz konuyu ifade edecek bir kelime yazarak konuya daha kısa yoldan erişebilirsiniz. Arama kutusuna bir kaç harf yazıldıktan sonra uygun konular hemen altta listelenir. Bu listeden istediğiniz konuyu seçerek ilgili ayetlere ulaşabilirsiniz.

  1.1 Sürümü ile Ayetleri Facebook'ta paylaşabilirsiniz. Yine telefonunuzda yüklü paylaşım yapabilen uygulamalar üzerinden de paylaşım yapabiliyorsunuz.

  1.1 Sürümü ile gelen diğer bir yenilik ise Favori Ayet ve Sure listeleri. Bu özellikler ile hoşunuza giden Ayet ya da Sure'lerin listesini ayrı tutabiliyorsunuz ve erişiminiz daha kolay oluyor.

  1.2 Sürümü ile birlikte kopyalama özelliği geliyor. Tüm sayfalarda gördüğünüz ayetler üzerine uzun tıklayarak açılan menüdeki "Kopyala" seçilerek ayet koppyalanabiliyor.

  1.2 İle gelen bir diğer değişiklik ise uygulamanın açılış ekranında. Açılış ekranındaki harf Indexleri daha sık yerleştirilerek daha kolay erişim kolaylaştırıldı.

  Not: Bu uygulamın içindeki bütün bilgiler www.diyanet.gov.tr adresinden alınmıştır.

  Tags: kuranı kerim meali , 5 li kuran ı kerim , kuranı kerim , fihrist clas , kurani kerİm maalİ , 5 li kuran , kuranı kerim testleri , 5 li kuranı kerim ve meali , kuranı kerimin içeriği ile ilgili kavramlar

  Users review

  from 1.022 reviews

  "Awesome"

  9