FREE DOWNLOAD

Rüya Tabirleri

  Rüya Tabirleri icon

  Rüya Tabirleri

  by: 209 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Android telefonunuzda bir dokunuşla rüyanızın yorumunu öğreneceksiniz ,ayrıca rüyanızı ve yorumunu bir tuşa dokunarak arkadaşlarınız ile SMS şeklinde paylaşabileceksiniz. Uygulama kendisi içerisinde binlerce rüyanın yorumunu barındırmaktadır böylece internete ihtiyaç duymadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  İnternete bağlanmak zorunda kalmadan girebileceğiniz rüya tabirleri ansiklopedisi bir uygulama olarak cep telefonunuzdan her an kullanabilirsiniz.

  Uyanır uyanmaz rüyanızı unutmadan, rüya yorumuna bakmak daha iyi bir rüya tabiri elde etmenizi sağlar. Rüyaların yorumlanmasında zamanın önemine de vurgu yapmak gerekmektedir ki “Hayırdır inşallah” diyerek güneşin doğusuna yakın bir zamanda yorumu okumak ve değerlendirmekte fayda vardır.

  Uygulamada;

  • Arama özelliği vardır, rüyanızda gördüğünüz nesneyi aratarak yorumları okuyabilirsiniz.
  • Tabirler rüyada görülme şekline göre detaylandırılmıştır, yani sadece rüyada araba görmek şeklinde değil, rüyada arabaya binmek, rüyada kırmızı araba görmek, rüyada araba kullanmak şeklinde çeşitlendirilmiştir.
  • Rüyanızda en çok gördüğünüz nesneleri favorilerinize ekleyebilir, rüyalarınıza göre kendinizi ve psikolojinizi daha iyi anlayabilirsiniz.
  • Tabirleri dilediğinizde e-posta ile arkadaşınıza gönderebilir, twitter veya facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz.
  • Uygulamadaki tabirler Türkiye’nin en kapsamlı rüya ansiklopedisi sitesi www.ruyatabirleri.com.tr’nin içeriğinden oluşmaktadır.
  • Uygulamanın içeriği rüya tabiri uzmanları tarafından sürekli araştırılmakta, daha açıklayıcı hale getirilmekte ve güncellenmektedir.

  Uygulamanın keyfini çıkarmanızı diliyoruz.

  Tags: rüya , tr

  Users review

  from 209 reviews

  "Great"

  7.6