FREE DOWNLOAD

Słuchalnia.pl

  • SEARCH TYPE
  Słuchalnia.pl icon

  Słuchalnia.pl

  by: R.G.B Digital 7 5.4

  5.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Słuchalnia.pl jest pierwszą wypożyczalnią audiobooków on-line.
  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wypożyczone w Słuchalnia.pl audiobooki, są cały czas z Tobą.
  Odsłuchiwanie wypożyczonych audiobooków odbywa się on-line przez stronę internetową lub aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android.
  W serwisie Słuchalnia znajduje się ponad 100 pozycji audiobooków podzielonych na 9 kategorii, a ich ilość ciągle się powiększa.

  Aplikacja umożliwia Ci dostęp do wypożyczonych pozycji w serwisie Słuchalnia.pl oraz odsłuchiwanie wybranego tytułu bez konieczności pobierania plików audio na urządzenie.
  Aplikacja jest wyposażona w odtwarzacz z funkcją zapamiętywania momentu, w którym skończyłeś/aś słuchać audiobooka. Nie ważne czy przyczyną zakończenie użytkowania aplikacji było świadome wyłączenie, czy np. wyczerpanie baterii. Dzięki pamięci odtwarzacza po prostu uruchamiasz aplikację i słuchasz audiobooka, bez konieczności przeszukiwania rozdziałów by odnaleźć moment, w którym ostatnio skończyłeś/aś słuchać. Odtwarzacz zostanie spauzowany jeśli nadejdzie połączenie lub wypniesz zestaw słuchawkowy. Aplikacja pozwala na pamiętanie logowania, z tym że samo hasło nie jest zapisywane w pamięci telefonu.

  Twoje audiobooki zawsze razem z Tobą !

  Tags: słuchalnia , wypożyczalnia audiobooków on-line

  Users review

  from 7 reviews

  "Good"

  5.4