FREE DOWNLOAD

dotrzechdych.pl

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Już zawsze będziesz wiedzieć jakie wino wybrać! Nigdy więcej dylematów przed półką! Wyszukaj wino dla siebie już w sklepie! Zaznacz gdzie jesteś i już! Dostaniesz rekomendacje od dotrzechdych.pl jakie wino warto tu kupić. Dodatkowo możesz wskazać jakie wino lubisz (kolor, kraj, kwasowość, cena) - znajdziemy coś idealnego dla Ciebie! Otrzymasz pełną recenzję z dotrzechdych.pl oraz czytelne zdjęcie etykiety, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz wino na półce. Ale to nie wszystko! Jeśli jakieś wino szczególnie Ci zasmakuje -
  dodaj je do ulubionych - już nigdy nie zapomnisz jak nazywa się Twoje ulubione wino! To pierwsza taka aplikacja w Polsce dopasowana w pełni do lokalnego rynku. Znajdziesz w niej recenzje win aktualnie będących w ofercie sklepów, marketów czy dyskontów. Aplikacja na bieżąco aktualizuje bazę recenzji, dzięki czemu zawsze będziesz wyszukiwać wśród najbardziej aktualnej oferty win! Wszystkie recenzje pochodzą z serwisu dotrzechdych.pl. Są niezależne, krótkie, treściwe - przydatne! Rekomendujemy Wam najlepsze wina w
  najlepszych cenach!

  UWAGA! Nasza aplikacja pokazuje wyłącznie recenzje dotrzechDYCH.pl, a nie stanowi przeglądu wszystkich win w danym sklepie. Nie zdziwcie się więc, jeśli w jakimś sklepie jest tylko kilka win przez nas zrecenzowanych. W pocie czoła pracujemy nad tym by niezmiennie przybywało ocen i by jak najwięcej win przeszło naszą ocenę ;) Jeśli jakiegoś sklepu nie ma na liście - poszukaj w kategorii "Wina ogólnodostępne"

  Users review

  from 675 reviews

  "Great"

  7.8

  Users comments for dotrzechdych.pl

  Ricky Wild

  by Ricky Wild

  Mar 05, 2017  |  "Good"

  Gdzie Żabka???

  Krzysztof MXF

  by Krzysztof MXF

  Nov 02, 2016  |  "Poor"

  Jak tylko wybrałem sklep, aplikacja się złożyła.

  Łukasz Urbas

  by Łukasz Urbas

  Apr 10, 2014  |  "Great"

  Ok

  Aneta Zima

  by Aneta Zima

  Mar 26, 2014  |  "Good"

  Szkoda ze nie ma możliwości wyboru np. koloru wina na liście. Fajnie gdyby była opcja zaznaczania tych nie trafionych (cos analogicznego do gwiazdki )

  Dominika Poleszak

  by Dominika Poleszak

  May 01, 2013  |  "Awesome"

  nie mam słów! Genialna! nie znam się na winach, nie będę tego ukrywać. Przy półce z winami zawsze czułam się jak zagubione dziecko! do dziś :)

  Jakub Kalbarczyk

  by Jakub Kalbarczyk

  Dec 30, 2012  |  "Awesome"

  Korzystam na moim tablecie i smartfonie. Polecam każdemu kto lubi wino.