FREE DOWNLOAD

Marka Saatler

  • SEARCH TYPE
  Marka Saatler icon

  Marka Saatler

  by: Medyax 4 5

  5 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Herşey 1979 yılında başladı...

  Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant saat ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle içiçe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu.

  Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları dahada ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN...

  Vitrınlerinde Cartier, IWC, Omega, Frank Müller, Girarad Perregaux, Jaquet Droz, Graham, Corum, Baume&Mercier, Tag Heuer, Hermes, Seiko, Frederique Constant gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Montegrappa, Vertu, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.
  (Daha detaylı bilgi için lütfen www.permun.com adresine bakınız)

  Üstün müşteri hizmetini kendine misyon edinmiş olan Permun saat ve mücevher şimdi saat sever dostları ile internet üzerinden buluşuyor.

  Mağazamızda sunduğumuz üstün alışveriş konforunu markasaatler konsepti ile internet ortamına taşıyoruz...

  Misyonumuz

  Yüksek kaliteli saat, aksesuar ve mücevher dünyasının zenginliklerini en iyi şekilde yansıtacak ışıltılı bir ortam sağlayarak sanki mağazamızda hizmet veriyormuş gibi, koşulsuz müşterileri memnuniyeti sağlamak.

  Vizyonumuz

  Dünyanın en iyi saat, aksesuar ve mücevher markalarının en özel koleksiyonlarını her zaman herkesten önce markasaat müşterileri ile buluşturmak, gerçek bir dost gibi müşterilerinin en güvendiği marka olarak onların vazgeçilmezi olmak.

  Markasaatler'i vazgeçilmez kılan asla vazgeçmeyeceğimiz 'Değerlerimiz' ;

  Dürüstlük
  Samimiyet
  Yenilikçilik
  Kalite
  Farklılık
  İstikrar
  Yayınlayan ve Hazırlayan Medyax Bilişim Hizmetleri
  www.medyax.com | www.eticaretport.com

  Tags: marka saat , marka saatler , scr saat

  Users review

  from 4 reviews

  "Good"

  5