FREE DOWNLOAD

NEOPAK

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Firma NEOPAK specjalizuje się w sprzedaży materiałów i akcesoriów opakowaniowych, takich jak kartony, koperty czy woreczki i torebki. W naszym asortymencie znajdują się także akcesoria do bandowania, akcesoria do przeprowadzki, folie malarskie, folie bąbelkowe, taśmy, rękawice robocze, drabiny czy wózki magazynowe.

  Jesteśmy także producentem ręcznej folii stretch, którą oferujemy w różnych rozmiarach, w rozmaitych wersjach wagowych i w wielu wariantach kolorystycznych. Wykonujemy także kartony klapowe i kartony wykrojnikowe – produkowane na zamówienie, oferowane w dowolnym rozmiarze i gramaturze oraz proponowane za przystępną cenę.

  Oferta internetowego oddziału sklepu NEOPAK budowana jest w oparciu o długoletnie doświadczenie i taką też praktykę branżową. Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu wszechstronny asortyment w którym znajdują się wyłącznie sprawdzone i charakteryzujące się najwyższą jakością produkty wytwarzane przez uznane, polskie i zagraniczne marki.

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. We współpracy z Państwem – na każdym etapie realizacji zamówienia – kierujemy się najważniejszymi dla nas zasadami: uczciwością, rzetelnością i poszanowaniem dla partnerstwa. Dzięki temu firma NEOPAK to gwarancja:

  bezpiecznych zakupów
  najwyższej jakości produktów
  szybkiej realizacji zamówienia
  stałego kontaktu z konsultantem
  indywidualnego podejścia do każdej transakcji
  fachowej pomoc i bezpłatnych konsultacji
  możliwości skorzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji

  Dostarczamy nowoczesne i praktyczne rozwiązania oferując pełny asortyment materiałów niezbędnych do zabezpieczania różnego rodzaju przesyłek oraz magazynowania i składowania zarówno firmowych towarów, jak i prywatnego mienia.

  W związku z głównym profilem naszej działalności, w asortymencie sklepu NEOPAK znaleźć można między innymi:

  szeroką gamę odpornych foli (folia bąbelkowa, folia stretch, folia malarska)
  wysokiej jakości koperty (koperty bąbelkowe, koperty bezpieczne, koperty kurierskie, koperty pocztowe)
  wytrzymałe kartony i funkcjonalne pudełka (kartony przeprowadzkowe, kartony klapowe, kartony fasonowe)
  praktyczne taśmy (taśmy pakowe, taśmy dwustronne, taśmy maskujące, taśmy naprawcze, taśmy malarskie, taśmy ostrzegawcze)
  papier pakowy i tekturę falistą
  nowoczesne wózki magazynowe i wózki transportowe (wózki meblowe, wózki platformowe, wózki dwukołowe, wózki czterokołowe, wózki schodowe)
  dodatkowe akcesoria opakowaniowe (wypełniacze do paczek, worki na śmieci, torebki strunowe, piankę polietylenową, etykiety samoprzylepne, zaklejarki do taśm).

  Users review

  from 7 reviews

  "Great"

  8.8