FREE DOWNLOAD

CZATeria - czat, chat online

  CZATeria - czat, chat online icon

  CZATeria - czat, chat online

  by: 1.5K 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  CZATeria czyli czat INTERIA.PL!

  CZATeria to nowa, przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja-czat. Czat INTERIA.PL to najlepszy sposób, by poznawać nowych ludzi i być w stałym kontakcie ze znajomymi. Czateria to randki, rozmowy - świetny sposób na nudę. Kiedy chcesz, ile chcesz i gdzie chcesz!

  Czat INTERIA.PL to tysiące osób w jednym miejscu! Nasz czat to kilkadziesiąt pokoi, różne tematy i czaty z znanymi osobistościami! CZATeria w prosty i intuicyjny sposób umożliwia zawieranie nowych, ciekawych znajomości. Masz ochotę na randkę? Wejdź na czat! Zapraszamy!

  Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł porozmawiać i poznać nowych ludzi dzięki grupie :Czat towarzyski (w takich kategoriach jak czat nastolatki, czat randki ), a korzystając z czatów regionalnych poznasz nowych ludzi ze swojej okolicy.

  Rozmawiaj z innymi kiedy i gdzie tylko masz ochotę! Od teraz CZAT INTERIA.PL dostępny jest wszędzie - na Twoim komputerze, tablecie czy telefonie a dzięki rozbudowanemu systemowi powiadomień, żadna wiadomość od znajomego Cię nie ominie. Wejdź na czat już teraz.

  Tags: czateria , czateria na , czateria na tablecie , czateria interia , czat z tabletu , czateria na tableta , czat na tablet , czat na tableta , czateria pobierz

  Users review

  from 1.478 reviews

  "Great"

  7.8