FREE DOWNLOAD

MaXimA

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Değerli Kullanıcılar, Firma Yöneticileri ;

  Tüm Türkiye genelinde kullanıma asunulan MaXimA, ilk olarak Samsun genelinde firmalarımızın daha iyi tanıtılması, hedef kitle ile görsel ve yazılı olarak daha etkin bir iletişim kurulmasını hedefleyen bir uygulamadır.
  MaXimA ile firmanızın tanıtımını gerçekleştirirken, kampanyalarınızı duyurubileceğiniz, etkinliklerinizi hedef kitlenize harita üzerinden takip ettirebileceğiniz, duyuru ve bildirimlerinizi anında iletebileceğiniz çoklu bir platforma kayıt olmak için sizi davet ediyoruz.
  Kayıt olduğunuzda kullanıcılar kampanyalarınızı, etkinliklerinizi, firmanızı takip edebilecekleri gibi Facebook da beğenip paylaşabilecekler. böylece daha geniş bir kitleye kendinizi duyurma şansı elde edeceksiniz. Siz de MaXimA da firma olarak yerinizi alın !., Etkinliklerinizi, duyurularınızı, ve görsel reklamlarınızı, fotoğraf galerinizde bulunan resimlerinizi, kampanyalarınızı paylaşın, tanıtın...

  İyi Çalışmalar Dileriz ;

  Kullanıcı Olarak; Bir Şehirdeki Etkinlikleri, Kampanyaları, Firma Tanıtımlarını, Firmaları Takip Edebileceğiniz, İndirim kuponları Kazanabileceğiniz, Beğendiğiniz Firma yada Kampanyayı Facebook ta Paylaşarak Arkadaşlarınızın da Haberdar Olmasını Sağlayabileceğiniz MaXimA yı Sizde Kullanın...

  Katılımcı Firma Olarak; Tanıtım ve Etkinliklerinizi Yayınlayabilir, Bildirim Mesajlar Yollayabilir, Kampanyalarınızı Duyurabilir, İndirim Kuponları Tanımlayabilirsiniz.

  www.kayrasoft.com.tr Adresinden Firmanızı Kaydedin !!!

  Users review

  from 2 reviews

  "Awesome"

  10