FREE DOWNLOAD

TTSS Mobile Client-C

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine sunduğu Türk Telekom Sanal Santral sayesinde, Türk Telekom müşterileri, her yerde Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client uyumlu cep telefonlarını ya da bilgisayarlarını kullanarak iş telefonları üzerinden arama yapabiliyorlar. Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client kullanıcılarının bu uygulamayı kullanarak kapalı networkleri içerisinde herhangi bir noktadan yaptığı aramalar Türk Telekom Sanal Santral hizmetinin tanımlı olduğu Türk Telekom Sanal Santral paketi üzerindeki tarifeden ücretlendiriliyor ve görüşme ücreti Türk Telekom Sanal Santral faturasına yansıtılıyor.

  Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client hizmetinden faydalanmak için bir Türk Telekom Sanal Santral müşterilerinin Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client uyumlu bir mobil telefon veya internet bağlantısı olan bir bilgisayar sahibi olmaları ve gerekli yazılımı yüklemeleri yeterlidir.

  Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client uygulamasında, arama için kullanılan mevcut Türk Telekom Sanal Santral paketi ile aynı haklar geçerli olacaktır.

  Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client, Sanal Santral Telefon servisi için kullanılan SIP tabanlı bir uygulamadır.

  DİKKAT: Bu uygulama Türk Telekom C tipi Sanal Santral sistemlerinde desteklenmektedir.

  Türk Telekom Sanal Santral Mobile Client ile ilgili tüm bilgilere http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/KurumsalUrun/KOBI/Ses-Hizmetleri/Cagri-Tamamlama-ve-Yonetim-Hizmetleri/TT-Sanal-Santral/kisaca adresinden ulaşabilirsiniz

  Users review

  from 2 reviews

  "Poor"

  2