FREE DOWNLOAD

Mink Tekstil

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Sıcak bir dokunuş, sizin için en kaliteli elyafları özenle işleyerek sıcak bir dokunuş haline getirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Renk renk, desen desen yeni modellerimizle tanışmanız ve sıcacık uykular yaşamanız dileğiyle... "

  Ülkemizin en büyük battaniye üreticisi MINK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ,1998 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş ve üretime başlamıştır.

  Kurulduğu günden bugüne kadar, kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, gelişim sürecini bu ilke doğrultusunda devam ettirmektedir.

  Bugün tüm çalışanlarıyla daha büyük hedeflere ilerlemektedir. Tasarım ekibi her geçen zamana ve modaya meydan okurcasına yeni tasarımları beğenilere sunmaktadır.

  Markamız, tüketicisi ile kurduğu güçlü bağlar sayesinde, beklentileri doğru saptayan ve bunlara uygun en doğru çözümleri sunan Ar-Ge çalışmalarına imza atmaktadır. Ürünlerinin kalitesini ÖKO-TEX Standartlarına uygunluk belgesiyle kanıtlayan Mink Tekstil, tüketicinin ihtiyaçlarını doğru yerde ve doğru zamanda karşılayabilmek için kapasitesini her geçen gün artırmakta ve yeni yatırımlara yönelmektedir.

  Teknolojinin gelişimini sürekli takip ederek en kaliteliyi ve en güzelini üretmek için daima çalışmaktadır.

  İletişim Bilgileri:
  +90 212 482 11 96 (pbx)
  +90 212 482 78 11 (faks)

  Tags: mink tekstil , mink tekstil san ve tic.a.s. , mink tekstil logo

  Users review

  from 2 reviews

  "Awesome"

  10