FREE DOWNLOAD

Andro GS Haber

  • SEARCH TYPE
  Andro GS Haber icon

  Andro GS Haber

  by: Androturk 1K 9.2

  9.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Galatasaray ile ilgili haberlere, Radyo ve TV Videolara, Fotoğraflara, Canlı skor, anlatım, fikstür, puan durumuna ulaşabileceğiniz Türkiye'deki tek uygulama!

  Yasal Uyarı: Bu uygulama Galatasaray Spor Kulübü ile ilgili sadece 3. parti sitelerden haberlerin, sonuçların kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Galatasaray Spor Kulübü'nün İsim, Logo ve diğer hakkı bulunduğu nesne, sembol ve isimler kullanılmamaktadır. Bu hakların hepsi Galatasaray Spor Kulübüne aittir. Uygulamanın içeriğinde Galatsaray Spor Kulübünün haklarının ihlal edildiğini düşündüğünüz bir içerik var olduğunu düşünüyorsanız, o içeriği silmek üzere bize başvurunuz.

  Yeni Andro GS'nin sunduğu ayrıcalıklar:

  -Tüm haberleri tek tek favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca tüm haberlere yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca her haberi anında paylaşabiliyorsunuz.

  Kaynaklar: Sporx, Ultraslan, Webaslan, galatasaray.org, Fanatik, Fotomaç, LigTV, Google News, Sporx, Haberturk Spor, HTSpor, Ekolay, mynet, zaman, Milliyet, ntvmsnbc, Eurosport TR, spor3, ajansspor, tumspor, canliskor, ntv, ntvspor , htspor, internetspor

  Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Galatasaraylı'ya ulaşmasına aracı olun.

  Tags: gshaber , webaslan logo , galatasaray haberci , galatasaray qr code , haberci galatasaray , galatasaray habar , gs haber , galatasaray , haberci galatasaray haber apk

  Users review

  from 1.007 reviews

  "Awesome"

  9.2