FREE DOWNLOAD

FORTUNA:LIGA

  FORTUNA:LIGA icon

  FORTUNA:LIGA

  by: 2K 8.4

  8.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Tuto aplikaci přináší Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s agenturami 2Score a eSports.cz.

  Aplikace Fortuna ligy je jedinou oficiální aplikací nejvyšší české fotbalové soutěže. Díky ní budete mít možnost být v neustálém kontaktu nejen s Fortuna ligou, ale také s vaším oblíbeným klubem.

  V oficiální mobilní aplikaci FORTUNA:LIGA naleznete kromě aktuálního zpravodajství tyto informace:

  MŮJ KLUB - Zvolte si svůj oblíbený klub a budete mít okamžitě po ruce všechny zprávy, rozpis zápasů, soupisku a hráčské statistiky.

  STATISTIKY - Nejlepší střelci, nejlepší brankáři, nejtrestanější hráči. Kromě individuálních statistik však máte neustále po ruce také týmové statistiky.

  DATABÁZE HRÁČŮ - V aplikaci mají svůj profil všichni hráči, co se v aktuální sezóně objevili na prvoligovém trávníku. Na kartě hráče si tak můžete prohlédnout jeho souhrnnou bilanci v každé sezóně, kterou kdy ve Fortuna lize odehrál, a jeho bilanci v každém zápase, který odehrál v aktuální sezóně.

  VIDEOSESTŘIHY - Díky sestřihům vám ve Fortuna lize neuteče žádný gól.

  ONLINE PŘENOSY - Kromě přehledného a intuitivního zápasového kalendáře můžete všechny zápasy 1. Fotbalové ligy sledovat živé prostřednictvím podrobných textových přenosů.

  STADIONY - Chcete navštívit poprvé nějaký stadion? Aplikace FORTUNA:LIGA vám pomůže jednoduše najít cestu a dozvíte i informaci o vstupenkách a parkování.

  ...A SPOUSTU DALŠÍCH INFORMACÍ, díky kterým budete mít dokonalý přehled o Fortuna lize.

  Users review

  from 2.025 reviews

  "Great"

  8.4