FREE DOWNLOAD

GOL24

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Aplikacja GOL24 to:

  * RELACJE NE ŻYWO - śledź relacje live prosto z polskich stadionów i największych międzynarodowych aren piłkarskich. Odświeżanie w tle, multimedialne treści i komentarze naszych dziennikarzy, a do tego błyskawiczny dostęp do meczowego protokołu i ligowej tabeli.

  * POWIADOMIENIA O MECZACH - dodaj interesujący cię mecz do powiadomień, a nigdy nie zapomnisz o pierwszym gwizdku sędziego.

  * NAJŚWIEŻSZE NEWSY - bądź bliżej najciekawszych piłkarskich wydarzeń. Kilkadziesiąt piłkarskich aktualności czeka w twoim smartfonie każdego dnia. W aplikacji znajdziesz newsy podzielone na dziesiątki kategorii.

  * GALERIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI - teraz przeglądanie fotoreportaży w telefonie to sama przyjemność. W naszej aplikacji znajdziesz mnóstwo galerii meczowych, zdjęcia z trybun, treningów, ciekawostki, zestawienia oraz... fotki najpiękniejszych fanek.

  * NEWSY WIDEO - mnóstwo materiałów związanych z Ekstraklasą, reprezentacją i ligami zagranicznymi. Do tego Sportagram - futbol z przymrużeniem oka.

  * ROZGRYWKI W KOMPLECIE - Ekstraklasa, 1. i 2. liga, Puchar Polski, najważniejsze rozgrywki z zagranicy: Liga Mistrzów, Liga Europy, ligi zagraniczne i największe światowe turnieje - teraz to wszystko w jednym miejscu. Tabele, terminarze, relacje i wyniki najważniejszych rozgrywek.

  * ULUBIONA DRUŻYNA - powiedz, komu kibicujesz, a aplikacja dostosuje się do ciebie. W podstawowej wersji możesz wybrać jedną ulubioną drużynę i śledzić newsy, galerie, wideo, wyniki i terminarz jej meczów.

  * WERSJA PREMIUM - wykup subskrypcję i ciesz się brakiem reklam. Będziesz miał dostęp do informacji o polskich i zagranicznych klubach oraz drużynach narodowych (terminarze, wyniki, aktualności, galerie, wideo). Ulubione zespoły możesz bez ograniczeń przypinać do menu głównego.

  Nie zapomnij ocenić nas w Google Play!

  Życzymy wielu piłkarskich emocji,
  Zespół GOL24

  Korzystanie z Aplikacji oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności.

  Tags: live\! apk , ekstraklasa net , ekstraklasanet , ekstraklasa widget , widget ekstraklasa , ekstraklasa net live apk , ekstraklasa live , live apk , widżet ekstraklasa

  Users review

  from 2.992 reviews

  "Great"

  8.6