FREE DOWNLOAD

Hayallerin Takımı

  • SEARCH TYPE
  Hayallerin Takımı icon

  Hayallerin Takımı

  by: Bulut Enterprises 205 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Fantezi Futbol takımınızı Hayallerin Takımında ücretsiz kurun muhteşem ödüller kazanın. Takımınızı şimdi kurarak rakiplerinizin bir adım önünde olun.

  Uygulamamızın kullanımı hakkında genel bilgiler;
  Fantezi Futbol; gerçek hayattaki futbolculardan kendinize Fantezi Futbol Kurallarında belirtilen kurallara göre en çok puan toplayacağını düşündüğünüz oyunculardan kurduğunuz ilk onbirlerdir, oyunu oynayabilmeniz için gerçek hayattaki futbol sezonunun başlamış olması ve takımınıza aldığınız oyuncunun bilhassa oynaması gerekiyor. Sezon sonunda takımı en yüksek puanı toplayan kullanıcı, Fantezi Futbol Liginin kralı olur ve belirtilen ödüllerden kazanma şansına sahip olur.

  Hayallerinizdeki Rüya Takımı kurarak kendi Fantezi Futbol takımınızın menajeri olmak ister misiniz? Hem de ücretsiz, üstelik muhteşem ödüller kazanma şansı.
  Hayallerinizdeki takımı kurabilmek için kendinizi sadece bir ligle sınırlamayın. Hayallerin Takımında Fantezi Futbol takımınızı Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premier Ligi ya da Karma (Mix) Liglerden kurma olanağınızla istediğiniz kadar takım kurarak kazanma şansınızı daha da arttırın. Kuracağınız Özel Liglerle beraber bu zevkli oyunu daha da heyecanlı hale getirebilirsiniz.

  Sitemizde ayrıca Türkiye Süper Ligi ve İngiltere Premier Ligi canlı maç sonuçları, puan durumları, maç sonuçları, Süper Lig haftalık maç programları, canlı maç yorumları, goller, Gol Krallığı gibi takım ve futbolcu istatistiklerini de bulabilirsiniz.

  Kazanmada her şey mübahtır diyenlerdenseniz www.hayallerintakimi.com da bize katılarak Fantezi Futbol Kralı olabilirsiniz.

  Tags: hayallerintak%c4%b1m%c4%b1freeindir , futbol takımı script , türkiye ligi karması , fantezi futbol takım , fantezi futbol , hayallerin takımı , premier lig puan durumu embedded , türkiye 2011 karma futbol , türkiye ligi karma takım

  Users review

  from 205 reviews

  "Great"

  7.4