FREE DOWNLOAD

HET liga

  • SEARCH TYPE
  HET liga icon

  HET liga

  by: 1.9K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Tuto aplikaci přináší Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s agenturami 2Score a eSports.cz.

  Aplikace HET ligy je jedinou oficiální aplikací nejvyšší české fotbalové soutěže. Díky ní budete mít možnost být v neustálém kontaktu nejen s HET ligou, ale také s vaším oblíbeným klubem.

  V oficiální mobilní aplikaci HET liga naleznete kromě aktuálního zpravodajství tyto informace:

  MŮJ KLUB - Zvolte si svůj oblíbený klub a budete mít okamžitě po ruce všechny zprávy, rozpis zápasů, soupisku a hráčské statistiky.

  STATISTIKY - Nejlepší střelci, nejlepší brankáři, nejtrestanější hráči. Kromě individuálních statistik však máte neustále po ruce také týmové statistiky.

  DATABÁZE HRÁČŮ - V aplikaci mají svůj profil všichni hráči, co se v aktuální sezóně objevili na prvoligovém trávníku. Na kartě hráče si tak můžete prohlédnout jeho souhrnnou bilanci v každé sezóně, kterou kdy v HET lize odehrál, a jeho bilanci v každém zápase, který odehrál v aktuální sezóně.

  VIDEOSESTŘIHY - Díky sestřihům vám v HET lize neuteče žádný gól.

  ONLINE PŘENOSY - Kromě přehledného a intuitivního zápasového kalendáře můžete všechny zápasy 1. Fotbalové ligy sledovat živé prostřednictvím podrobných textových přenosů.

  STADIONY - Chcete navštívit poprvé nějaký stadion? Aplikace HET liga vám pomůže jednoduše najít cestu a dozvíte i informaci o vstupenkách a parkování.

  ...A SPOUSTU DALŠÍCH INFORMACÍ, díky kterým budete mít dokonalý přehled o HET lize.

  Users review

  from 1.936 reviews

  "Great"

  8.6