FREE DOWNLOAD

iQgreen Scorecard

  • SEARCH TYPE
  iQgreen Scorecard icon

  iQgreen Scorecard

  by: 1 2

  2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Inovatívna golfová hra iQgreen®

  Golfoví profesionáli a nadšenci vytvorili niečo, čo nemá vo svete konkurenciu. Modrenú patovaciu golfovú hru, ktorá dokonale simuluje podmienky hry na greene.

  iQgreen® je skutočne dokonalá golfová hra s nekonečným množstvom kombinácii hrania a elektronickým zaznamenávaním skóre. Vyrobená je z kvalitne opracovaných prírodných materálov a je tak exkluzívnym doplnkom každého interieru.

  Hranie na iQgreene zdokonaluje všetky najdôležitejšie faktory potrebené pri skutočnej hre na greene

  • čítanie dráhy patu
  • odhad tempa úderu
  • psychická odolnosť hráča

  Nikdy pred tým ste nezažili toľko zábavy a vzrušenia z patovania ako na iGgreene. Hra si svojou atmosférou získava obľubu aj u ľudí, ktorí doteraz golf nehrali.

  Tento nenáročný spôsob trávenia voľného času je určený pre domácnosti, kluby, hotely, reštaurácie, zábavné centrá, kancelárie, športové zariadenia...

  iQgreen Vám pomôže na večierkoch, oslavách firemných podujatiach vytvoriť spoločnú zábavu ktorá zaujme naozaj všetkých.

  Táto aplikácia Vám pomôže pri nastaviť jednotlivé dráhy, zaznamenávať skóre, vyhodnocovať spoločné výsledky tímov aj jednotlivých hráčov a po ukončení hry poslať výsledkovú tabuľku z hry e-mailom vo formáte CSV.
  Výsledková tabuľka sa tiež priebežne ukladá na sd-kartu zariadenia do priečinka "/sdcard/IQ-green". Túto tabuľku si môžete otvoriť v programe "MS Excel" alebo "OpenOffice Spreadsheet".

  Users review

  from 1 reviews

  "Poor"

  2