FREE DOWNLOAD

Livesport - sportovní výsledky

  Livesport - sportovní výsledky icon

  Livesport - sportovní výsledky

  by: 16.3K 9.4

  9.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Buďte v kontaktu se vším, co vás ze sportu zajímá! S aplikací Livesport okamžitě najdete maximálně rychlé LIVE výsledky, tabulky soutěží, turnajové pavouky a statistiky z téměř 30 sportů a 5000 soutěží z celého světa.

  SPORTOVNÍ VÝSLEDKY RYCHLE A PŘESNĚ

  • OBROVSKÉ POKRYTÍ: V nabídce je téměř 30 sportů a 5 000 soutěží z celého světa. Jen těch fotbalových pokrýváme přes tisícovku.
  • RYCHLOST: Ať padne gól, červená karta, skončí poločas či set - víte to ve stejný moment jako diváci na místě.

  UŽ ŽÁDNÉ ZMEŠKANÉ ZÁPASY

  • OBLÍBENÉ TÝMY, ZÁPASY A SOUTĚŽE: Šetřete čas a sledujte jen utkání, soutěže či týmy, které vás zajímají.
  • NOTIFIKACE A UPOZORNĚNÍ: Výsledky, informace o sestavách nebo červených kartách… Nic z toho vám už neuteče - stačí si zaškrtnout vybrané zápasy a pak jen čekat, až vás telefon sám upozorní.
  • SYNCHRONIZACE: Používáte web, mobil i tablet? S tím počítáme - to, co vás zajímá, uvidíte jako přihlášený uživatel všude stejně.

  TABULKY A DETAILY ZÁPASŮ

  • PRŮBĚH ZÁPASU A LIVE KOMENTÁŘE: Nemůžete se na zápas dívat v televizi? Nic se neděje - sledujte průběh utkání vteřinu po vteřině a zůstaňte v obraze s našimi LIVE textovými komentáři.
  • SESTAVY A VZÁJEMNÉ ZÁPASY: Potřebujete před zápasem znát sestavy týmů? U nás je najdete - a taky přehled, jak spolu oba týmy v minulosti hrály.
  • LIVE TABULKY: Když gól nebo bod změní průběžné pořadí, hned se to dozvíte. Stejně jako to, kdo právě vede tabulku střelců či jaké je pořadí hráčů v individuálních sportech.

  SPORTY

  Fotbal, hokej, tenis, basketbal, házená a dalších 25 sportů.

  Nenašli jste u nás svůj oblíbený sport? Možná tu bude už příště - na pokrytí dalších sportovních disciplín neustále pracujeme!

  Tags: livesport downlod cz

  Users review

  from 16.327 reviews

  "Awesome"

  9.4