FREE DOWNLOAD

MRDP - Maraton Rowerowy...

  • SEARCH TYPE
  MRDP - Maraton Rowerowy... icon

  MRDP - Maraton Rowerowy...

  by: 9 9.2

  9.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Aplikacja zawierająca relacje odbywającego się w dniach 17.08.2013 - 27.08.2013 Maratonu Rowerowego Dookoła Polski. W aplikacji znajdziemy informacje na temat wydarzenia, listę startową zawodników, wraz z ich profilami oraz relację Live tworzoną przez samych zawodników podczas trwania Maratonu.

  Jest to maraton szosowy o długości 3135 km a limit czasu wynosi w nim 10 dni. Uczestnicy kategorii EXTREM pokonują trasę non-stop bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz, bez samochodów z obsługą techniczną, bez masażystów, bez lekarzy i całego tabunu ludzi, który towarzyszy zawodnikom przy typowych wyścigach szosowych.

  Są zdani tylko na siebie, swój rower i ekwipunek zabrany ze sobą na starcie a na ewentualna pomoc mogą liczyć jedynie od innych uczestników lub przypadkowo napotkanych po drodze ludzi, którzy taką pomoc będą w stanie im udzielić. Samodzielnie ustalają czas, miejsce i długość trwania odpoczynków. Zupełnie inaczej ma się sytuacja w kategorii SPORT, tutaj uczestnik może dysponować dowolną obsługa techniczna i logistyczną, którą zapewnia sobie we własnym zakresie.

  Users review

  from 9 reviews

  "Awesome"

  9.2