FREE DOWNLOAD

NTVSpor.net Tablet

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Türkiye'nin lider spor portalı NTVSpor.net'in Android Tablet uygulaması. En güncel haberleri, canlı skorları, maç istatistiklerini, liglerin puan durumları ve fikstürlerini takip edebileceğiniz uygulamada fotoğraf ve video galerilerine de ulaşabilirsiniz. Haber ve makalelere uygulama üzerinden yapacağınız yorumlarla katkıda bulunabilir; NTV Spor canlı yayınını izleyebilir, NTV Spor Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  Turkey's leading sports web site NTVSpor.net's Android Tablet Application. This application includes most recent news, live scores, match statistics, league tables and fixtures. You can view photo and video galleries. You can write comments for news or articles from the application. You can watch NTV Spor live, and listen to NTV Spor Radio.

  Tags: ntvspor zoom , ntv spor zoom , jogos gratis para tablet , ntvspor , ntvspor logo png , tabletten ntvspor izle , zoom ntv spor , ntvspor zuum , ntvspor canli yayin embed kod

  Users review

  from 1.768 reviews

  "Great"

  7.2

  Users comments for NTVSpor.net Tablet

  Adem Madem

  by Adem Madem

  Oct 26, 2016  |  "Poor"

  yazan salaklarin allah binbir türlü belasini versin ne izlenebiliyor nede kesilmeden dinleniyor siz yazilim falan yazmayin beceremiyorsunuz amk salaklari

  Moosa Parvizi

  by Moosa Parvizi

  Oct 12, 2016  |  "Awesome"

  I love

  viva turka

  by viva turka

  Jul 11, 2016  |  "Poor"

  Bu kadar hata veren bir uygulama daha görmedim. 13 virus gefunden... !!!

  Can Köseoglu

  by Can Köseoglu

  Oct 04, 2015  |  "Poor"

  Tablet app demeyin bari bunun adına. Telefondakinin çözünürlük düşürülerek genişletilmiş hali. Landscape mode bile desteklemiyor. Videolar genelde çalışmıyor. Dünyanın 20 yıl gerisinde nostaljik ve trajik bir gezinti.

  Tolga Aygun

  by Tolga Aygun

  Feb 06, 2015  |  "Awesome"

  Gayet basarili goruntu cok iyi

  Burak SAĞLAM

  by Burak SAĞLAM

  Jan 03, 2015  |  "OK"

  Sık sık yayın kesiliyor. Video arşivi çok dar, programlar guruplanmamış. Browser üzerinde daha iyi çalışan kanallar var!