FREE DOWNLOAD

APN Turkey

  • SEARCH TYPE
  APN Turkey icon

  APN Turkey

  by: Mustafa OZCAN 1.5K 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  APN Turkey sets Access Point Names (APNs) for AVEA, TURKCELL and VODAFONE. It sets easily Internet and MMS values. It can detect automatically your phone operator. It is support 0.facebook.com free connection APN settings (Only AVEA and TURKCELL). It is suitable for ROM switchers

  Android ICS Users: Apn settings protection level has changed in ICS (Android 4.0.3). So you must move APN Turkey app from data/app to system/app folder. It is only available for rooted device. You can move it by ES File Explorer, Root Explorer or ADB Commands. Other ways The App will not work.

  Features:
  -English and Turkish UI,
  -Automatic language select by Regional Settings,
  -Set Internet and MMS values,
  -Support for AVEA, TURKCELL and VODAFONE
  -Support 0.facebook.com free connection (It works on AVEA and TURKCELL. VODAFONE has ended free connection support)
  -Automatically operator detection,
  -Manuel selectable operator When cannot be detected automatically,
  -Delete old APN settings,
  -Disable wireless connection for enable APN settings,
  -Open wireless settings page

  Keywords: WAP, GPRS, EDGE, 3G, MMS, INTERNET, APN, 0.facebook.com, zero.facebook.com

  Türkçe:
  APN Turkey uygulaması AVEA, TURKCELL ve VODAFONE için Erişim Noktası ayarlarını yapar. Bu uygulama İnternet ve MMS için gerekli ayarları, telefon operatörünüzü otomatik bularak sizin yerinize kolayca yapabilir. 0.facebook.com adresine ücretsiz bağlanmak için gerekli APN ayarlarını da yapabilmektedir (Sadece AVEA ve TURKCELL). ROM değiştirenler için uygun bir yazılımdır.

  Android ICS kullanıcıları: Android Ice Cream Sandwich (4.0.3) sürümünde APN ayarlarına erişim yetkisi sadece sistem uygulamalarına verildiğinden APN Turkey uygulamasını data/app klasöründen system/app klasörüne taşımanız gerekmektedir. Taşmazsanız uygulama çalışmayacaktır. Bu işlemi sadece root edilmiş cihazlarda yapabilirsiniz. Taşıma işlemini ES File Explorer, Root Explorer yada ADB komutlarını kullanarak yapabilirsiniz. Root hakkında bilginiz yoksa bu işlemleri denemeyiniz.

  Özellikleri:
  -İngilizce ve Türkçe arayüz,
  -Bölgesel ayarlarınıza göre otomatik dil seçimi,
  -İnternet ve MMS değerlerini ayarlayabilme,
  -0.facebook.com ücretsiz bağlantı desteği(AVEA ve TURKCELL üzerinden ücretsiz kullanılabilir ancak VODAFONE ücretsiz hizmetini sona erdirmiştir)
  -AVEA,TURKCELL ve VODAFONE desteği
  -Otomatik operatör tespiti
  -Tespit edilemediğinde manuel operatör seçebilme
  -Eski APN ayarlarını silebilme
  -APN ayarlarının etkin olabilmesi için kablosuz bağlantıları kapatabilme
  -Veri bağlantılarını etkinleştirmeniz için Kablosuz bağlantı ayarları sayfasını açabilme

  ÖNEMLİ NOTLAR:

  1- Öncelikle kimseyi bu uygulamayı kullanmak için zorlamıyoruz ve para ile de satmıyoruz. İhtiyacın yoksa kullanmazsın ve gereksiz yorumlarla burayı işgal etmezsin.
  2- Uygulamanın amacı ve desteklediği APN ayarları belirtilmiştir. Bunların haricinde desteklenmeyen özellikleri varmış gibi değerlendirmeyiniz.
  3- İnternete APN ayarlarını kullanarak 3G, EDGE veya GPRS ile bağlı iseniz lütfen bu uygulamayı denemeyiniz. Mevcut ayarlarınızı değiştirmeyiniz.
  4- Ayarları uyguladıktan sonra sim kart bulunamadı hatası alanlar yada şebekeye bağlanamayanlar telefonlarını yeniden başlatsınlar.
  5- Market te yapılan yorumlara cevap verilme imkanı olmadığından. Hata alan arkadaşlar çalışmıyor yazmak yerine kullandıkları GSM operatörü, telefon markası ve modelini belirtirlerse çözüme daha fazla katkı sağlamış olurlar. Gerekirse web sitem üzerinden iletişim bölümünü kullanarak bildirebilirler (www.mustafaozcan.net).
  6- Şikayette bulunan arkadaşlar mail adreslerini yazarlarsa geri dönüş yapılacaktır.
  7- "Araçta giderken bağlantı kesiliyor" gibi uygulama ile alakası olmayan yorumları buraya eklemenin bir manası yok. Bunlar operatörü ilgilendiren konulardır. Bu yorumları yapan arkadaşlar telefon operatörlerinin müşteri hizmetlerinden ne kadar destek alabiliyorlar!!!

  Tags: apn turkey indir , apn turkey , apn ayarları , vodafone apn , apn türkiye indir , apn , turkcell apn ayarları , avea apn ayarları , apn turkcell

  Users review

  from 1.457 reviews

  "Great"

  8