FREE DOWNLOAD

AppsFabrik

  AppsFabrik icon

  AppsFabrik

  by: AppsFabrik 0 0

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  www.appsfabrik.com App Uygulamaları için (Aplikasyon) Avrupa’da ki ilk Türk girişimidir.

  ww.appsfabrik.com; kontrol paneli vasıtasıyla tek satır dahi kod yazmadan bütün mobil cihazlar için uygulama geliştirme kabiliyeti kazandıran bir uygulama platformudur.

  Bir www.appsfabrik.com kullanıcısı, web tabanlı kontrol paneli sayesinde dakikalar içerisinde bir mobil uygulama yaratabilecek ve tek bir panel üzerinden geliştirdiği bu uygulamayı iOS, Android ve Windows tabanlı bütün akıllı telefon ve tabletler için yayınlayabilecektir. www.appsfabrik.com kullanıcılara sadece mobil uygulamalarını yaratma kabiliyeti değil aynı zamanda yaratmış oldukları uygulamaları istedikleri anda güncelleme yeteneği de vermektedir.

  Bu sayede kullanıcılar en ufak bir değişiklikte bütün işletim sistemleri için ayrı ayrı güncelleme yayınlamak zorunda kalmayacak, kontrol panelinden yapacakları değişiklik anında aktif hale gelecektir. İstedikleri her an mobil uygulamalarının tasarımı ve içeriği üzerinde değişiklikler yapabileceklerdir. Son derece dinamik tasarım özellikleri ve sistemde tanımlı olan onlarca ekran tipi sayesinde uygulamanın tasarımını tamamen kullanıcının hayal gücüne bırakan www.appsfabrik.com platformunu, kullanıcılar kendileri yada müşterileri için uygulama geliştirme amaçlı kullanabilirler.

  Kısaca, www.appsfabrik.com kullanıcılarına kendileri veya müşterileri için sayılı saatler hatta dakikalar içerisinde, tüm mobil cihazlarda çalışan mobil uygulamalar tasarlama imkanı verecek ve bunu yaparken de kullanıcılarını bütün detaylardan kurtararak hız, esneklik ve düşük maliyet avantajı kazandıracaktır.