FREE DOWNLOAD

Avea Servisleri

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Avea’dan hayatınızı kolaylaştıracak yeni bir uygulama; “Avea Servisleri”!

  Avea Servisleri ile Avea’nın tüm katma değerli hizmetleri hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz servise anında üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Lira paylaş’dan Lig Paketi’ne; Astroloji servisinden Arayanıbil’e bir çok Avea servisine kolaylıkla üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca trafik sorgulama; fatura sorgulama gibi anlık sorgulamalarınızı da uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

  Dilerseniz Avea servisleri arasında tur atabilir, dilerseniz liste şeklinde görüntüleyip üyelik/sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Tüm bu Avea hizmetlerinden yararlanmak ya da bilgi almak için uygulamayı şimdi telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilir; bu kolaylıktan arkadaşlarınızı da bilgilendirebilirsiniz.

  A new application from Avea : “Avea Servisleri”!

  With “Avea Servisleri” Application, subscribers will be able to take information about Avea services and subscribe to them . You will find so many Avea services such Ligue Package; Astrology, Avea Music, Who Called services, etc. The application also provides you to take information about your current Invoice, your balance and more instantly.
  In order to take information from Avea services and subscribe ; you can install “Avea Servisleri” now and begin to use it to make life easier.

  Tags: avea merkez tool , avea logo png , avea online işlemler , avea sim servis , lira paylaş servisinden faydalanma , hizmetlerimiz , avea katma değerli servisleri , avea lira paylaş servisi nasıl faydalanırım , avea lira paylaş

  Users review

  from 56 reviews

  "Great"

  7.2