FREE DOWNLOAD

Kayseri Kent Rehberi

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Kayseri Kent Rehberi; Nöbetci Eczaneler,Kültür Sanat Etkinlikleri, Adres Bilgi Sistemi, Ulaşım Bilgi Sistemi (Otobüs hat güzergahı ve saatleri), Mezarlık Bilgi Sistemi ( Cenaze Bilgisi, Tapu Bilgisi, Günlük Vefat İlanları), Aykome Bilgi Sistemi (Yetkili Kullanıcılar) ve İstek/Öneri/Şikayet modüllerinden oluşmaktadır.

  Kültür Sanat Etkinlikleri Modülü : Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri göstermektedir. Etkinliklerin resmi, nerede gerçekleşeceği, kimin katılacağı,hangi tarihte olacağı seans saat bilgileri gibi detaylı bilgiler sunulmaktadır.

  Kayseri Kent Rehberi (Adres Bilgi Sistemi), Hinterland sınırı içerisinde bulunan Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar ve İncesu ilçelerine ait 2010 uydu görüntüsünü altlık olarak kullanarak Yol bilgileri, bina bilgileri, dış kapı numaraları, önemli yerler (ezcane,hastane, ATM vb.) ve tarihi eserleri göstermektedir.

  Nöbetci Eczaneler Modülü:
  O tarihte nöbetci olan eczanlerin adı, adresi ve varsa telefon bilgilerini getirmektedir.
  Nöbetci eczanelerin nöbet saati 24 saat ve gece 01.00'a kadar şeklinde sistemde gösterilmektedir.
  Nöbetci ezanenin üzerine tıklanarak haritadaki konuma gidilmektedir.
  Nöbetci eczanlerin bilgisi "Kayseri Eczacı Odası" tarafından girilmektedir.

  Kayseri Kent Rehberinin (Adres Bilgi Sistemi) özellikleri :
  *Genel Arama
  *Adres Arama
  *Konumuma Git
  *En Yakın Eczane ( Kuş Uçuşu)
  *En Yakın Hastane (Kuş Uçuşu)
  *En Yakın ATM (Kuş Uçuşu)
  *En Yakın Eczane (Araç ile)
  *En Yakın Hastane (Araç İle)
  *En Yakın ATM (Araç İle)

  Kayseri Ulaşım Bilgi Sistemi Eklendi.
  Ulaşım bilgi sisteminden otobüs hat arama, hattın saatini görüntüleme, hattın güzergahını harita üzerinde görüntüleme, güzergahın hangi duraklardan geçtiğini haritada gösterme, haritada durakların üzerine tıklayınca durakların bilgisi ulaşılmaktadır. Ulaşım Bilgi Sisteminde nasıl giderim için çalışmalar başlamıştır en kısa zamanda sisteme eklenecektir.

  Hata, İstek, Şikayet ve öneri modülü eklendi.
  Bu modül sayesinde bulunduğunuz konumda, Hata / İstek / Şikayet ya da öneride bulunmak istediğiniz yerin resmini çerekerek hata, istek ve şikayetini gönderebilirsiniz.
  Bu hata/istek/şikayet/öneri ekimizi tarafında değerlendirilecek fakat hiç bir zaman resmi bir başvuru olarak kabul edilmeyecektir.

  Mezarlık Bilgi Sistemi Kayseri Kent Rehberine Eklendi.

  Mezarlık Bilgi Sistemi sayesinde Android İşletim Sistemine sahip akıllı telefonlar ve tablet gibi cihazlardan Cenaze Arama, Cenazenin Yerini Haritada Görüntüleme, Tapu Arama, Tapunun Yerini Haritada görüntülüme ve günlük vefat ilanlarını görmek mümkün. Mezarlık Bilgi Sistemi; Taşlıburun Bölgesi, Eski Bölge, Gesi-İldem Bölgesi ve Bülbülpınarı Bölgesini içermektedir.

  Mezarlık Bilgi Sisteminin Özellikleri:
  *Cenaze Arama
  *Cenazeyi Haritada Görüntüleme
  *Tapu Arama
  *Tapuyu Haritada Görüntüleme
  *Günlük Vefat İlanları

  English :

  Free Kayseri City Guide from Geographic Information Systems Service of Kayseri Metropolitan Municipality. Kayseri, city on five towns (Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, İncesu), with all its sights, roads, buildings, door numbers, points of interest (pharmacy, hospital, ATM and so on) and monuments in one handy guide for your smart phone. Features of Kayseri City Guide :
  *public search,
  *address search,
  *go to location,
  *nearest pharmacy (as the crow flies)
  *nearest hospital (as the crow flies)
  *nearest ATM (as the crow flies)
  *nearest pharmacy (with vehicle)
  *nearest hospital (with vehicle)
  *nearest ATM (with vehicle)

  Tags: kayseri nöbetçi eczane , bilgi@ , info , kayseri kent rehberi , kayseri 3d kent rehberi , contact , kayseri talas otobüs durakları , kayseri halk otobüsleri şikayet istek öneri , kayseri hinterland sınırı

  Users review

  from 596 reviews

  "Great"

  8