FREE DOWNLOAD

Secure Barcode Share

  • SEARCH TYPE
  Secure Barcode Share icon

  Secure Barcode Share

  by: metinogtem 6 7

  7 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Secure Barcode Share application for share your image , messages with protected. Contents are encrypt by application . You can share your encrypted content to anywhere . So your content will newer show when password isn't validated. If you want delete your content after view you can check "delete after browse" .

  For encryption you pick image from gallery or camera and add note for display or just add note. You can enter a password for your content so your content will be private.When you select "Genereta" button your content will encrypt via QR Code and application gives you QR Code Image . Your content will never show with normal QR Code reader. Just opening with this application.You can share QR Code on anywhere . It depends on application which you have already. Twitter , Facebook or Instagram.

  If you want to delete your content after view you can check "delete after view" and your content will delete after browsing. For this option , your content will show only 1 time and will delete immediatly.

  Application store your image , notes in Cloud. Used Netmera as a Cloud service.Netmera is safe so your content will newer share.

  Application include ad as Airpush and Leadbolt. Ads come via Push Notification and it is not virus.

  Developer : Metin Ögtem
  mail : metinogtem@gmail.com

  Güvenli Barkod Paylaşımı uygulaması ile resimlerinizi , mesajlarınızı şifreleyebilir ve şifrelenmiş mesajları istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.Böylece şifreyi bilmeyen kişiler içeriği hiçbir zaman göremez. İsterseniz şifre çözüldüğü ve içerik görüntülendiği anda iletiyi silebilirsiniz.

  Şifreleme işlemi için galeri ya da kamera dan resim seçersiniz ve bir not eklersiniz. Ya da sadece not eklersiniz. Eklediğiniz içeriğe isterseniz şifre girebilirsiniz , böylece içeriği herkez görüntüleyemez. Oluştura bastığınız anda resim ve yazı QR KOD biçimnde şifrelenir ve size QR KOD biçiminde bir resim verilir . Bu resim şifreli bir biçimdedir ve normal bir QR Kod okuyucu ile sizin gönderdiğiniz içerik okunanmaz.Sadece bu uygulama ile ve doğru şifre ile içeriğiniz görünür. Bu resmi telefonunuzda yüklü olan programlara bağlı olarak Facebook , Twitter , Instagram gibi servislere yükleyebilirsiniz. Böylece şifreli içeriklerinizi kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  Eğer ki içeriğinizin gönderdiğiniz kişi tarafından görüldükten sonra silinmesini isterseniz yapmanız gereken şey "Görüldükten sonra sil" butonuna tıklamak . Böylece bu içerik sadece 1 kere görüntülenebilir , görüntülendikten sonra silinir ve bir daha görüntülenemez..

  Uygulama resim , yazı gibi içeriklerinizi Cloud Servisinde tutar. Cloud olarak Netmera kullanılmıştır. Netmera sayesinde içerikleriniz güvende olur ve başkalarıyla paylaşılmaz.

  Ugulama reklam olarak Airpush ve Leadbolt kullanmaktadır.Reklamlar Bildirim olarak gelir ve kesinlikle virüs içermez.

  Geliştirici : Metin Ögtem
  mail : metinogtem@gmail.com

  Her Türlü Sorularınızı Bana Sorabilirsiniz

  Tags: adult şifre , encrypted barcode , secure upc reader

  Users review

  from 6 reviews

  "Great"

  7