FREE DOWNLOAD

Vestel Smart Remote

  • SEARCH TYPE
  Vestel Smart Remote icon

  Vestel Smart Remote

  by: 8.8K 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Vestel SmartRemote uygulaması, Vestel SmartTV televizyonları için geliştirilmiş bir TV kumanda uygulamasıdır. Gerçek kumandanın yanı sıra daha kolay ve yenilikçi bir kullanım kolaylığı sağlamak üzere mobil cihazınız üzerinden televizyonunuzu kumanda etmenize yarar.

  ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  Vestel SmartRemote uygulamasını mobil cihazlarınıza kurarak Vestel SmartTV’nizi mobil cihazlarınız aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Vestel SmartRemote uygulaması mobil cihazlarınızın dokunmatik ekran ve hareket sensörü gibi özelliklerini kullanarak, Vestel SmartTV’nizi kontrol ederken size daha rahat, kullanışlı ve gelişmiş bir deneyim sunar.

  TUŞLAR ARASINDA KAYBOLMAYIN
  SmartRemote uygulaması, fiziksel kumandadan farklı olarak, akıllı gruplama sistemi ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Akıllı gruplandırma yapılarak gereğini duyduğunuz tüm tuşlara özelleşmiş sayfaları ile kolaylıkla erişebilirsiniz.

  TAM BAŞPARMAĞINIZA GÖRE
  Smart Remote tuş yerleşimlerinde el ve parmak ergonomisi temel alınmıştır. Patentli tasarımı ile tuşlar dokunmatik alan üzerinde başparmağın hareketleri doğrultusunda yerleştirilmiştir.

  HAREKETE GEÇİN

  Smart Remote’un gelişmiş hareket kontrol özellikleri ile benzersiz bir kumanda deneyimi sizi bekliyor. Dokunmatik alanı istediğiniz gibi kullanarak cep telefonunuza bakmadan TV’nizi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Smart Remote’un el hareketlerinizi algılayan teknolojisiyle, telefonunuzu sağa, sola, yukarı ve aşağı oynatarak TV’nizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz!

  RAHAT VE HIZLI METİN GİRİŞİ
  Klavye özelliği sayesinde, televizyonunuzda klavye açıldığında otomatik olarak Vestel Remote üzerinde de klavye açılır. Böylece rahat ve hızlı bir şekilde metin girebilirsiniz.

  Tags: vestel , vestel kumanda , vestel smart remote indir , vestel smart remote , vestel akıllı kumanda , vestel telefon , vestel smart tv uygulaması , kumanda , vestel akılı kumanda

  Users review

  from 8.841 reviews

  "Great"

  7.6

  Users comments for Vestel Smart Remote

  Maria Attallah

  by Maria Attallah

  Feb 15, 2018  |  "OK"

  pls fix it now it needs the mac adress when i write it it's crashing

  mariana bou nader

  by mariana bou nader

  Feb 14, 2018  |  "OK"

  the old version was better now the app keeps on crashing everytime i put the last 4 mac address please fix it as soon as possible

  Ali Okur

  by Ali Okur

  Feb 13, 2018  |  "Poor"

  Normal kullanımda iyiydi ancak son updatelerden sonra her defasında mac adresi istiyor ve açtıktan sonra da herhangi bir tuşa basıldığında uygulama çalışmayı durduruyor, yani kullanmak mümkün değil.

  Effie Stam

  by Effie Stam

  Feb 12, 2018  |  "OK"

  I doesn't work any more.. It needs the Mac address every single time! #boring

  A Google user

  by A Google user

  Jan 09, 2018  |  "Poor"

  Samsung s8 telefonuma uygulamayi indirdim fakat denilenleri yaptigim halde smart tv yi bir turlu bulamadi

  Nahed Dirani

  by Nahed Dirani

  Dec 06, 2017  |  "Poor"

  Its not working on my vestel tv