FREE DOWNLOAD

Atlasglobal HD

  Atlasglobal HD icon

  Atlasglobal HD

  by: 239 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Atlasglobal Android Tablet uygulaması ile artık her an her yerden uçuşunuzu planlamanız ve biletinizi almanız mümkün.

  Uygulama, seyahatiniz ile ilgili her türlü işlemi yapabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik ‘Ayarlar’ bölümünden kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde telefonunuza kaydederek çok daha kısa bir sürede bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  3 Adımda Bilet: Atlasglobal'in yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının yer durumunu ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, kredi kartı ile biletinizi 3 adımda kolaylıkla alabilir, dilerseniz bu rezervasyonu uygulama üzerinden iptal edebilirsiniz.
  Kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi kaydederek 3 adımdan çok daha kısa sürede bilet alım işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken nereye gideceğinizi seçmek. Sisteme kaydettiğiniz bilgilerin kullanılmasını talep ettiğiniz takdirde boş olan alanlar otomatik olarak doldurulacaktır. Sizin tek yapmanız gereken ödemenizi onaylamak olacaktır.

  Check-in: Oturma planını görüntüleyip, istediğiniz koltuğu seçebilir, kontuara uğramadan, uygulamadan görüntülenebilen 2D barkodunuzu uçuş kapısındaki görevliye göstererek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

  Kalkış/Varış: Atlasglobal uçuşları ile ilgili havalimanlarında ilan edilen iniş/kalkış veya gecikme bilgilerine buradan erişebilirsiniz.

  Uçuş bilgilerim:
  a) Satın almış olduğunuz biletinizi/biletlerinizin rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  b) Satın almış olduğunuz biletinizi/biletleriniz iptal edebilirsiniz
  c) Uçuşa 30 saat kaladan itibaren koltuk yerinizi ayırabilirsiniz.
  d) Koltuk yerinizi ayırdıktan sonra biniş kartı butonuna tıklayarak 2D barkodunuzu görüntüleyebilirsiniz. Kontuara uğramadan, 2D barkodu uçuş kapısındaki görevliye göstererek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
  e) Check-in işleminizi yapmadıysanız, uçuş bilgilerinizi içeren 2D kiosk barkodunuzu Android ekranınızda açarak, havalimanlarındaki AtlasGlobal kiosklarından koltuk yerinizi ayırabilir ve biniş kartınızı alabilirsiniz.

  Atlasmiles Kart: Atlasmiles kartınızın size sağladığı avantajlardan Android tablet uygulamamızda da faydalanabilirsiniz.
  a) Atlasmiles puanlarınız ile ödül bilet alabilirsiniz.
  b) Atlasmiles puan sorgusu yapabilirsiniz.
  c) Eksik Atlasmiles talebinde bulunabilirsiniz.
  d) Atlasmiles kart çeşitleri ve özelliklerini görebilirsiniz.

  Yazılımla ilgili önerilerinizi lütfen atlasglobaldestek@atlasglb.com adresine iletiniz.
  İyi uçuşlar dileriz!

  Bu uygulama Atlasglobal için Tmob tarafından hazırlanmıştır.

  www.tmobtech.com

  Tags: atlas jet koltuk

  Users review

  from 239 reviews

  "Great"

  8