FREE DOWNLOAD

Firmy.cz

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Firmy.cz a kontakt máš hned.

  Přemýšlíte, kam zajít na oběd ve svém okolí, hledáte lékárnu nebo nejbližší autoservis? S aplikací Firmy.cz ve vašem mobilu to bude hračka. Katalog Firmy.cz od Seznamu vám přináší více než 600 000 ověřených firem do vašeho mobilního telefonu v přehledné podobě včetně fotek provozoven. Integrované Mapy.cz díky kvalitnímu mapovému podkladu ukáží přesnou polohu každé firmy. Můžete si číst recenze a hodnocení jednotlivých firem a samozřejmě i sami firmy hodnotit. Jste majitel firmy? Přímo z mobilní aplikace můžete publikovat akční nabídku. Z aplikace můžete poslat zpětnou vazbu nebo fotografii ke každé provozovně. Pomůžete tím dalším uživatelům.

  Budeme vám samozřejmě vděční za zpětnou vazbu, buď přes formulář v aplikaci nebo na našem e-mailu firmy@firma.seznam.cz. Předem děkujeme!

  Tags: icon

  Users review

  from 418 reviews

  "Great"

  7.8

  Users comments

  Michal Sirucek

  by Michal Sirucek

  Oct 04, 2014  |  "Poor"

  Nemohu pouzovat muj email @calli.graphics, protoze system nepodporuje format novych domen. Na jinych strankach trva oprava maximalne jeden den, pro vyvojare seznamu uz nekolik mesicu nerozlousknutelny orisek. Zrejme banda ignorantu.

  Jurij Mardar

  by Jurij Mardar

  Jun 20, 2014  |  "Awesome"

  Perfektni

  Jiří Wetter

  by Jiří Wetter

  Jan 23, 2014  |  "OK"

  Od této aplikace bych čekal, že zadám hledat pobočky pošty, nebo bankomaty a na mapě uvidím seznam "teček" v okolí a rozhodnu se, ke které zajedu. Možná špatně hledám, ale já tu žádnou mapu nejsem schopný najít. Jen textový výpis jednotlivých firem. Což praktickou použitelnost dost zásadně snižuje. Bez mapy je to max. na 2 hvězdičky, a to s odřenýma ušima.

  Jan Mašek

  by Jan Mašek

  Dec 04, 2013  |  "Poor"

  Takový ten pocit, když si nainstalujete aplikaci a hned ji smažete

  Jan Muller

  by Jan Muller

  Nov 14, 2013  |  "Awesome"

  Tleskam vyvojari. Ten chlapik ma zlaty rucicky. Tohle se opravdu povedlo! :-)