FREE DOWNLOAD

guide TR

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  guide TR 2014 vatandaşlarımızın ve ülkemizi ziyaret eden misafirlerin kullanımına sunulmak üzere hazırlanan, Türkiye'nin en kapsamlı mobil rehberlikuygulamasıdır.

  50'den fazla kategoride, 1 milyonu aşkın lokasyon verisi kullanan guide TR veritabanı her geçen gün büyümektedir.Tüm veriler özgün kaynaklarından alınmakta, uzman kontrolü ve gerekli olduğu durumlarda saha çalışmasından sonra uygulamaya aktarılmaktadır. Dinamik Veri Değişimine (DDE) temellendirilmiş veritabanımız ilgili özel yazılımlar ve uzmanlarca sürekli kontrol edilerek güncellenmektedir.

  Uygulamamız kullanıcının gitmek istediği yeri parmağını harita ekranına basılı tutarak belirlemesine, bu noktaya hangi yolu kullanarak (yürüyerek veya araç ile) gideceğine, ne kadar sürede ulaşacağına, taksi kullanırsa ücretinin ne olacağına dair bilgilerin yanısıra o lokasyonda bulunan Eczane, Nöbetçi Eczane, Hastane, Benzin İstasyonu gibi hizmet sağlayıcılarının dağılımlarını da gösterebilmektedir.

  Kullanıcının bulunduğu ya da belirleyeceği lokasyondaki (Türkiye haritası üzerinde belirlenecek herhangi bir nokta) Eczane, Taksi, Restoran, Benzin İstasyonu, Hastane, Otel, Market, Banka/ATM, vb. 50den fazla kategoride hizmet sağlayıcılarının ulaşım bilgilerini listelemekte, birden fazla kategoriyi harita üzerinde göstererek kullanıcının öncelik planlaması yapmasına olanak sağlamaktadır.

  Geribildirimleriniz bizim için çok önemli. Memnuniyetinizi ve/veya içerikle ilgili önerilerinizi duymak bizi çok sevindirecek.

  Lütfen guide TR’yi indirin ve beğeniniz doğrultusunda uygulamamızı oylayın.

  Türkiye’nin mobil rehberi ile aradığınız her şey parmağınızın ucunda!

  ------TAGS------
  ATM, Android, Bank, Banka, Bankalar, Bar, Barlar, Benzin İstasyonları, Benzin İstasyonu, Benzinlik, Benzinlikler, BP, Cafe, Cami, Camiler, Eczane, Eczaneler, Facebook, Foursquare, Free, Google+, Google+1, Guide, Hastahane, Hastahaneler, Hastane, Hastaneler, Hotel, instagram, IOS, inanç Merkezi, inanç Merkezleri, Kafe, Kilise, Lokanta, Market, Marketler, Nöbetçi, Nöbetçi Eczane, Opet, Oteller, Petrol, Petrol İstasyonu, Petrol Ofisi, Pinterest, Rehber, Rehber Budur, Rehberbudur, Rehberler, Restaurant, Restoran, Shell, Sinagog, Sinagok, Social Guide Tr, Spotify, Swarm, Taksi, Taksi Durağı, Taksi Durakları, Taxi, Tumblr, Twitter, Vimeo, Vine, Youtube

  Users review

  from 160 reviews

  "Great"

  8.8