FREE DOWNLOAD

Kamil Koç Mobil

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  KAMİL KOÇ MOBİL UYGULAMASI İLE HIZLI VE PRATİK OTOBÜS BİLETİ

  Kamil Koç’un yenilenen kullanıcı dostu mobil bilet satış uygulaması sayesinde otobüs bileti satın alma işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen uygulamamızda otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon, kampanyalar, yolcum nerede, konumuma en yakın ve şehir rehberi fonksiyonları sayesinde yolculuk için gerekli olan tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yenilenen sadakat programımız Kamil Koç Bumerang’a üye olabilir, üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir ve avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz.

  Kamil Koç Bumerang:
  Yenilenen yolcu sadakat programımızla her otobüs bileti satın alımlarınızda Bumerang puanı kazanırsınız.
  • Yolculuk sıklığına göre artan avantajlı statüler Kamil Koç Bumerang’da!: Kamil Koç ile yaptığınız seyahatlerin sıklığına göre Bumerang statülerinden (Bumerang, Silver, Gold) size uygun olana geçer, her üyeliğin kendine özel avantajlarından yararlanırsınız. Seyahat sıklığınız arttıkça Bumerang’da %5, Silver’da %7, Gold’da %10 puan kazanırsınız. Biriktirdiğiniz puanlarınızla beklemeden otobüs bileti satın alabilir ya da anlaşmalı şirketlerimizden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Online bilet alımında daha fazla Bumerang puan Kamil Koç Bumerang’da!: Mobil uygulamalarımızdan alınan otobüs biletleri ekstra %3 Bumerang puan kazandırıyor.
  • Gidiş-dönüş biletine ekstra puan Kamil Koç Bumerang’da!: Gidiş dönüş aldığınız her otobüs bileti, tek yön aldığınız biletlerden %4 daha fazla Bumerang puanı kazandırıyor.
  • Ailece kazanmak sadece Kamil Koç Bumerang’da!: Aile üyeliği ile sevdiklerinizle ortak Bumerang hesabı oluşturarak her otobüs bileti alımlarında kazandığınız puanlarınızı aynı hesapta biriktirebilir ve harcayabilirsiniz.
  • Biriken puanlarla alışveriş keyfi Kamil Koç Bumerang’da!: Bumerang puanlar alışverişte de avantaj sağlıyor. Puanlarınızı anlaşmalı firmalarda kullanabilirsiniz.

  Gidiş-Dönüş Otobüs Bileti:
  Yeni uygulamamız ile tek seferde gidiş-dönüş ve birden fazla otobüs bileti satın almak mümkün. Otobüs bileti ve rezervasyon işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanyalar:
  Kamil Koç’un güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde indirimli otobüs bileti satın alabilir, Bumerang puanı kazanabilirsiniz.

  Yolcum Nerede:
  Kamil Koç ile seyahat etmekte olan yolcunuzun nerede olduğunu anbean takip edebilirsiniz.

  Konumuma En Yakın:
  Size en yakın Kamil Koç bilet satış noktasının adres ve iletişim bilgilerine ulaşarak şubelerimize uğrayabilirsiniz.

  Şehir Rehberi:
  Otobüs bileti almadan önce şehirler hakkında bilgi almak isterseniz “Şehir Rehberi” bölümünde sefer noktalarımızdan faydalanabilirsiniz.

  Kamil Koç’un güncellenen Android uygulaması sayesinde yolculuk için ihtiyacınız olan otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Tags: kamil koç , kamil ko , vilniustransport , kamil ko. , carbeo , normal kamil koç 21 , koc scripts , kamil , kamil ko?

  Users review

  from 7.471 reviews

  "Good"

  6.8