FREE DOWNLOAD

Konverzace na cesty

  Konverzace na cesty icon

  Konverzace na cesty

  by: 56 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Konverzace na cesty - jazykový průvodce do celého světa - speciálně pro našince ;)

  Aplikace je ZDARMA dostupná na Google Play. Po jejím stažení do vašeho zařízení a spuštění je ihned dostupný textový obsah celé aplikace v plném rozsahu. Zvukové nahrávky jsou předmětem koupě.

  Jedete na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí a neznáte místní jazyk? V cizí zemi se pohybujete v neznámém prostředí, ale přesto si tam musíte zajít do obchodu nakoupit, najíst se v restauraci, někde se ubytovat, půjčit si auto nebo se zajít večer někam pobavit. Právě proto je Konverzace na cesty nezbytným pomocníkem ve všech zemích, jejichž jazyk neovládáte. Navíc, místní obyvatele vždy potěší, pokud se alespoň pokusíte domluvit se s nimi jejich vlastním jazykem.

  S angličtinou se sice domluvíte v 89 zemích, s němčinou v 10 a s italštinou téměř v 7 státech, ale tato Konverzace na cesty vám pomůže domluvit se prakticky kdekoliv na světě.

  S kompletní kolekcí Konverzace na cesty, která obsahuje 22 jazyků v podobě nejpoužívanějších frází, se domluvíte přibližně ve 215 zemích (více informací najdete na http://www.smart-phrase.com/uplatneni-cestovni-konverzace-staty). Už nepotřebujete žádné cestovní příručky ani slovníky.

  Každá jazyková verze konverzace na cesty je rozdělena do 31 témat nejčastěji potřebných jak při cestování, tak i v běžném životě (např. pozdravy a představování, počasí, veřejná doprava, stravování, ubytování, banka).

  Jednotlivá témata obsahují věty (fráze nebo slovíčka), které připravili rodilí mluvčí. Rozsah témat pokrývá nejběžnější situace, které vás na cestách mohou potkat. Tyto věty si můžete nejen přečíst, ale hlavně poslechnout, takže nácvik výslovnosti bude hračka. Pokud si ale přece jen netroufnete mluvit, stačí přehrát větu nahlas a aplikace bude „mluvit“ za vás.

  Po zakoupení jednotlivých jazyků, nebo cenově výhodnější celé kolekce, jsou fráze připravené ke stažení do vašeho zařízení. Pak už nemusíte být ani online – fráze máte kdykoliv k dispozici. Jednotlivé konverzace na cesty se od sebe někdy liší, protože zohledňují zvláštnosti dané země (geografické, gastronomické, kulturní, atd.).

  Ve všech jazycích najdete těchto 31 témat:
  * VŠEOBECNÉ VÝRAZY
  * POZDRAVY A PŘEDSTAVOVÁNÍ
  * OTÁZKY A VŠEOBECNÉ DOTAZY
  * SLOVA OPAČNÁ
  * HOTEL, UBYTOVÁNÍ
  * RESTAURACE
  * SNÍDANĚ
  * PŘEDKRMY
  * POLÉVKY
  * MASO
  * RYBY A PLODY MOŘE
  * PŘÍLOHY
  * ZELENINA A SALÁTY
  * OVOCE A ZÁKUSKY
  * NÁPOJE
  * STÍŽNOSTI
  * CESTOVÁNÍ VLAKEM
  * CESTOVÁNÍ LETADLEM
  * CESTOVÁNÍ LODÍ
  * CESTOVÁNÍ MĚSTSKOU DOPRAVOU
  * TAXI
  * PŮJČOVNA AUT
  * PROHLÍŽENÍ PAMĚTIHODNOSTÍ
  * ZÁBAVA A KULTURA
  * OBCHODY A SLUŽBY
  * BANKA
  * POŠTA
  * TELEFON
  * DATUM, ČAS A POČASÍ
  * ČÍSLA
  * POHOTOVOST

  Každá konverzace na cesty obsahuje přibližně:
  * 600 vět (závisí na konkrétní jazykové verzi)
  * 30 minut nahrávek
  * 770 unikátních slov (slovní zásoba)

  Pro další informace navštivte prosím www.smart-phrase.com/cestovni-konverzace

  Na kvalitě a vaší spokojenosti nám záleží. Pokud nám chcete něco sdělit, učiňte tak prosím nejlépe přímo z aplikace odesláním zprávy na podporu - jen tak vám na to můžeme reagovat.

  Tags: anglictina na cesty

  Users review

  from 56 reviews

  "Great"

  7.4