FREE DOWNLOAD

Mazury, Warmia, Żuławy

  Mazury, Warmia, Żuławy icon

  Mazury, Warmia, Żuławy

  by: 197 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Moje Mazury zmieniamy w Przewodnik Turystyczny WM.pl! Wszystko o Warmii, Mazurach, Żuławach, Suwalszczyźnie i Ziemi Chełmińskiej masz teraz w jednym miejscu!

  Przewodnik turystyczny WM.pl na Androida został stworzony z myślą o osobach, które planują swój wypoczynek na Warmi i Mazurach i chciałyby mieć w swoim smartfonie pełną informację na temat regionu.
  Przewodnik turystyczny WM.pl pozwala na odkrycie najbliższych atrakcji turystycznych, poznanie okolicznych jezior i miejscowości. Nasza aplikacja podpowie gdzie znaleźć nocleg, zrobić zakupy, smacznie zjeść, na jaką imprezę warto się wybrać czy gdzie najlepiej złowić okonia.

  Każdy, głodny wiedzy podróżnik dzięki naszej aplikacji ma dostęp do bogatej bazy artykułów z serwisów mojemazury.pl, naszawarmia.pl, mojezulawy.pl, twojasuwalszczyzna.pl, ziemiachelminska.pl, dzięki którym pozna historię, najważniejsze fakty i ciekawostki o atrakcjach turystycznych regionu, obiektach noclegowych, gastronomicznych, handlowych i usługowych.

  Przewodnik turystyczny WM.pl to idealna propozycja dla osób, które chcą w pełni poznać uroki Olsztyna, Mrągowa, Kętrzyna, Giżycka, Szczytna, Ostródy, Iławy, Lidzbarka Warminskiego, Działdowa, Nowego Miasta Lubawskiego, Mikołajek, Ełku, Węgorzewa, Elbląga, Olecka, Węgorzewa, Suwałk, Augustowa, Olecka i każdej, nawet najmniejszej miejscowości Krainy Tysiąca Jezior. Aplikacja doskonale sprawdzi się również dla mieszkańców regionu, którzy szukają ciekawych inspiracji i gotowych pomysłów na aktywne spędzenie weekendu.

  Pobierz Przewodnik turystyczny WM.pl, sprawdź i ciesz się odkrywaniem urokliwych zakątków Warmii, Mazur, Żuław, Suwalszczyzny i Ziemi Chełmińskiej.

  Dlaczego aplikacja wymaga tyle uprawnień od telefonu?

  Dostęp do Internetu (INTERNET) - z racji obszernej bazy danych, aplikacja pobiera wszystkie dane na bieżąco z Internetu, dlatego do jej działania potrzebny jest dostęp do sieci i pakiet danych, który nie narazi nas na dodatkowe koszty

  Dostęp do lokalizacji (ACCESS_FINE_LOCATION) - aby ułatwić Ci odnalezienie się w regionie, potrzebujemy wiedzieć, gdzie aktualnie się znajdujesz

  Dostęp do pamięci telefonu (WRITE_EXTERNAL_STORAGE) - aby oszczędzić transfer danych telefonu i przyśpieszyć działanie aplikacji, wszystkie pobrane z internetu obrazki są zapisywane na karcie pamięci

  Users review

  from 197 reviews

  "Great"

  7.8