FREE DOWNLOAD

Otobüs Nerede? ( izmir )

  • SEARCH TYPE
  Otobüs Nerede? ( izmir ) icon

  Otobüs Nerede? ( izmir )

  by: uğur doğan 3.1K 4.6

  4.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  İzmir ili içerisindeki toplu ulaşımda hayatınızı kolaylaştıracak, otobüs duraklarında dakikalarca beklemenizi engelleyecek, hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulama artık akıllı telefonunuzda

  Özellikler;

  - Otobüs Listesi : İzmir içindeki tüm otobüs hatlarını listeleyebilirsiniz,

  - Kentkart Sorgulama : Kentkart üzerindeki numaranızı girerek anında bakiyenizi öğrenin. Birden fazla kentkartınız mı var? Kentkartlarınızın tümünü tanımlayın ve tek tıklamayla bakiyelerini sorgulayın.

  - Durak Listesi : Seçtiğiniz otobüsün hangi duraklarda durduğunu listeleyebilirsiniz. GPS özelliği ile durakların SİZE O AN NE KADAR UZAKTA OLDUĞUNU görebilirsiniz.

  - Durak Harita İşaretleme : Seçtiğiniz durağın haritada nerde olduğunu görebilirsiniz.

  - Yaklaşan Otobüsler : Seçtiğiniz otobüsün gene seçtiğiniz uğrak durağına O AN YAKLAŞMAKTA olan otobüslerini listeleyebilirsiniz. Liste kendini otomatik güncellediğinden anlık olarak ilerlemeyi takip edebilirsiniz.

  - Alarm Kurma : Dilerseniz alarm kurun!! Örneğin seçtiğim otobüs seçtiğim durağa 3 durak kala beni uyar deyin. UYGULAMANIZ ZAMANI GELDİĞİNDE SİZİ UYARSIN. Vaktinizi ekonomik kullanın, duraklarda beklemekten kurtulun!

  ------------------------------
  Uygulama ESHOT sisteminden sağladığı bilgileri cebinize taşımaktadır. Sağlanan bilgilerin doğruluğu konusunda uygulama geliştirici sorumluluk kabul etmez.

  Users review

  from 3.104 reviews

  "OK"

  4.6