FREE DOWNLOAD

Poland Best Restaurants

  Poland Best Restaurants icon

  Poland Best Restaurants

  by: 10 9

  9 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Aplikacja pozwala wyszukiwać i przeglądać najlepsze polskie restauracje, zarekomendowane przez konsumentów zgromadzone na liście – poland100bestrestaurants.pl / oznaczone kolorem czerwonym i logo Poland 100 Best Restaurants oraz restauracje z listy polandbestrestaurants.pl. Baza udostępnia informacje o restauracjach: nazwa, adres, numer telefonu, email, opis wraz ze zdjęciami. Dzięki funkcji blisko mnie wykorzystuje bieżącą lokalizację GPS i wyświetla listę restauracji w pobliżu miejsca w którym się znajdujemy.

  DOSTĘPNE FUNKCJE APLIKACJI: ·
  - przeglądanie katalogu restauracji 
  - szczegóły restauracji wraz z podstawowymi informacjami 
  - wyznaczanie trasy
  - lokalizowanie restauracji na mapie
  Lista Poland 100 Best Restaurants to najkompetentniejszy przewodnik po polskiej gastronomii i jednocześnie całoroczna akcja rekomendacji najlepszych polskich restauracji. 
  To prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, ocena poprzez stronę internetową, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.
  Restauracje są starannie dobierane według kilku kryteriów , ale zdominowane są do dwóch - absolutna doskonałość w kuchni i przyjazny personel. Każda z restauracji, która znalazła się na liście Poland 100 Best Restaurants jest inna, nieporównywalna, wspólnie jednak dają pojęcie o tym, czym jest polska gastronomia.
  Lista Poland Best Restaurants to katalog obiektów gastronomicznych z całej Polski, które w ocenie konsumentów są w tzw. „poczekalni” Poland 100 Best Restaurants.

  Tags: 100 bestrestaurants

  Users review

  from 10 reviews

  "Awesome"

  9